Česky English
Drobečková navigace

Úvod > listiny vítězů > CPR+Cběl

LISTINA VÍTĚZŮ CENY PREZIDENTA REPUBLIKY (3200 m, tříletí a starší) / ROLL OF WINNERS (2m, 3yo+)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 BE MASTER(FR), 3 Jan Verner Dr. Charvát 3:35,0 Pavel Tůma
2017 ESKERKHAN(IRE), 5 Martin Laube Valentin Bukhtoyarov 3:37,8 Arslangirej Šavujev
2016 INTISARI(IRE), 4 Jaroslav Línek Monte Negro 3:43,3 Radek Holčák
2015 AZTEK, 4 Jiří Chaloupka Dr. Charvát 3:43,0 Tomáš Váňa
2014 AZTEK, 3 Petr Foret Stáj Englicovi 3:34,4 Tomáš Váňa
2013 MISTER WESTMINSTER(GB), 3 Petr Foret Spedition Zavřel 3:31,2 Josef Váňa
2011 GREEK WEDDING(IRE), 4 Ján Havlík BORS Břeclav, a. s. 3:36,8 Petr Juránek
2010 MARIYDI(IRE), 4 Jiří Chaloupka Dr. Charvát 3:30,8 Tomáš Šatra
2009 MARIYDI(IRE), 3 Václav Janáček Dr. Charvát 3:40,9 Tomáš Šatra
2008 OLIGARCH(IRE), 6 Jiří Chaloupka Stajňa Corinne ČR 3:40,6 Stanislav Popelka
2007 OLIGARCH(IRE), 5 Jiří Chaloupka Stajňa Corinne ČR 3:34,4 Stanislav Popelka
2006 DARE DEVIL(GER), 3 Piotr Krowicki MPL Racing 3:35,9 Jaroslav Hanáček
2005 KETTY SHARP, 6 Jiří Chaloupka Kovářství Buchta 3:36,6 Vladimír Vinklárek
2004 LETNÍ HROM, 4 Jan Rája MHM 3:32,4 Ladislav Šilhavý
2003 KETTY SHARP, 4 Jiří Chaloupka Kovářství Buchta 3:28,89 Vladimír Vinklárek
2002 GLORIETTA, 4 Blanka Šarinová Conseq Finance 3:50,9 Martina Růžičková
2001 PALARSHAN(FR), 3 Jan Palík Stáj Hrubý 3:46,1 Josef Váňa
2000 BAJAJA, 4 Adéla Klepetková Stáj Čapková 3:41,7 Marcela Čapková
1999 BOHEMIAN LAD(IRE), 3 Karol Šarina Stáj Joly 3:30,2 Ferdinand Minařík st.
1998 MONOPOLY(IRE), 3 Karol Šarina Rainbow Racing 3:44,7 Tomáš Šatra
1997 SHLIF(RU), 4 Jozef Piruch Autoopravovňa Strnisko 3:33,2 Jaroslav Hanáček
1996 YOCKER, 5 Martin Knauer Opál Jablonec nad Nisou 3:32,7 Zbyněk Jelínek
1995 LAW SOZIRI(IRE), 6 Tomáš Váňa Kora International 3:32,4 František Holčák
1994 LAW SOZIRI(IRE), 5 Jitka Matošková Kora International 3:35,4 František Holčák
1993 FAUST(SU), 3 Ramil Děmidov Holba a spol. a.s. 3:42,5 František Holčák
1992 LATÉN, 7 František Vávra Hřebčín Napajedla II 3:40,5 František Holčák
1991 VAKRANO, 3 Karol Šarina Hřebčín Kladruby  3:32,8 Vladislav Fedorowicz
1990 LARON, 3 Martin Fiala St.st. Uhlířské Janovice 3:42,5 Ivana Pejšková
1989 LATÉN, 4 Vlastimil Smolík K.p. Tlumačov - Napajedla 3:36,3 František Vítek
1988 VIRBIUS, 4 Vlastimil Smolík PP Kladruby 3:37,9 Vladislav Fedorowicz
1987 KURT, 3 Tomáš Váňa St.st. Veselí nad Moravou 3:36,3 Miroslav Šmídek
1986 RÁJEC, 3 Josef Dolejší JZD Slušovice 3:42,3 Václav Chaloupka
1985 VALÁT, 5 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 3:31,2 František Vítek
1984 VISCONSIN, 4 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 3:35,9 Jiří Janda
1983 VLNA, 4 Vlastimil Smolík JZD Všelibice neměřen František Vítek
1982 FREDA, 4 Josef Dolejší PP Šamorín 3:33,1 Harry Petrlík
1981 BLEGBEN, 5 Karol Šarina Turf klub SSM 3:45,3 Břetislav Karel
1980 MEANDER, 5 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 3:48,9 František Vítek
1979 SARNA, 3 Josef Dolejší PP Šamorín 3:40,2 Miroslav Šusta
1978 SAPO, 3 Ferdinand Minařík st. PÚ Motešice 3:42,2 Břetislav Karel
1977 LIVORNO, 4 Jan Košťál Hřebčín Napajedla 3:44,5 Jaroslav Mašek
1976 LAKMUS, 5 Vlastimil Smolík St.st. Benešov 3:38,8 František Vítek
1975 LAKMUS, 4 Miloslava Hermansdorferová St.st. Benešov 3:45,2 Josef Krištůfek
1974 LAKMUS, 3 Miloslava Hermansdorferová St.st. Benešov 3:39,9 Josef Krištůfek
1973 QUINTAL, 3 Josef Šach Stáj Xaverov 3:32,4 Tomáš Šatra
1972 VALERIÁNA, 3 Antonín Lukášek  St.st. Nové Město p/S. 3:32,1 Miroslav Šmídek
1971 ROSSOŠ, 3 Miroslav Šusta PP Šamorín 3:30,7 Miroslav Šusta
1970 CARAVELLA, 4 Jan Košťál Drůbežnictví Xaverov 3:50,0 Jaroslav Houra
1969 LORETA, 3 Oldřich Merta St.st. Tochovice 3:32,3 Josef Celler
1968 LANGUSTA, 3 Josef Šach VV Mimoň 3:36,5 Adolf Rada
1967 SILVER, 3 Nikolaj M. Laks Hřebčín Napajedla 3:31,2 Nikolaj M. Laks
1966 DONALD, 3 Nikolaj M. Laks SPÚ Písek 3:41,7 Nikolaj M. Laks
1965 BLATEC, 5 Nikolaj M. Laks SPÚ Kladruby 3:36,3 Josef Krištůfek
1964 LYON, 5 Josef Bořík ŠPÚ Motešice 3:39,0 František Hurban
1963 LYON, 4 František Toušek ŠPÚ Motešice 3:34,6 František Hurban
1962 LYON, 3 Josef Bořík ŠPÚ Motešice 3:40,3 František Hurban
1961 BUK, 3 Josef Šach SPS Xaverov 3:47,3 František Hofbauer
1960 CORNET, 3 Josef Šach SPS Xaverov 3:43,0 František Hofbauer
1959 JASMÍN, 3 Karel Havelka Hřebčín Napajedla 3:30,2 Josef Celler
1958 HAVRAN, 3 Karel Havelka Hřebčín Napajedla 3:47,9 Josef Celler
1957 VALON, 3 Josef Šach VP Písnice 3:40,3 Josef Koloc
1956 VANGOL, 3 Karel Havelka VP Písnice 3:46,9 Josef Celler
1955 MOHYKÁN, 6 Josef Šach SPS Xaverov 3:38,5 František Hofbauer
1954 POVÁŽAN, 4 Josef Bořík ŠM Hubice 3:41,8 Jaroslav Houra
1953 LIBELA, 3 Karel Havelka Hřebčín Napajedla 3:32,2 Karel Havelka
1952 VALJA, 3 Josef Bořík Hřebčín Napajedla 3:29,2 Josef Koloc
1951 LÁN, 5 Josef Kieryk ČSSS Kladno 3:03,9 Jaroslav Houra
1950 LIBERÁL, 5 Karel Havelka ČSSS Kladno 3:20,2 Josef Strouhal
1949 LIBERÁL, 4 Karel Havelka Stáj Pluto 3:08,1 Josef Strouhal
1948 BRAT, 3 Karel Havelka Stáj Muška 3:06,4 Jaroslav Houra
1947 PARTIZÁN, 6 Karel Havelka Stáj Jana 3:13,4 soukr. trénink
1946 PIEROT, st. František Lacina Stáj Anneta  3:19,5 Josef Procházka
1945 LIONEL, 6 Karel Havelka Stáj Jana 3:22,0 soukr. trénink
1944 LIONEL, 5 Karel Havelka Stáj Jana 3:19,0 Vincenc Jelínek
1943 LIONEL, 4 Leslie Lomax Stáj Jana 3:07,0 Leslie Lomax
1942 LIONEL, 3 Leslie Lomax Stáj Jana 3:18,2 Leslie Lomax
1941 LAŇKA, 4 Artur Denegger  Stáj Zora 3:18,2 Karel Šmejda
1940 VANDOISE, 4 Arnošt Richter Eberhard Maueve 3:06,4 Richard Richter
1939 VANDOISE, 3 Josef Celler Eberhard Maueve 3:16,7 Richard Richter
1938 TORPEDO, 3 Oldřich Merta Stáj Mánička 3:23,0 Jaroslav Rosák
1937 CAREVIČ, st. Oldřich Merta K. Fialka 3:08,2 Jaroslav Rosák
1936 DIMOKUR, 3 S. Gosztonyi Stáj R. R. 3:08,5 Leslie Lomax
1935 LUCIUS, 3 Josef Celler J. Malík 3:13,2 František Šimák
1934 LUZIFER, 3 Leslie Lomax Eberhard Maueve 3:00,2 Leslie Lomax
1933 GALTOSIMS, 4 Artur Denegger  Hřebčín Napajedla 3:15,2 Karel Šmejda
1932 REK, 3 Jaroslav Houra Stáj Morava 3:05,0 Jaroslav Rosák
1931 OSKAR, 3 Josef Jurník Mr. Jersey 3:05,4 soukr. trénink
1930 ARTAN, 4 Jaroslav Houra Ing. A. Hájek 3:08,2 Jaroslav Rosák
1929 VLASTA, 3 Max Stecker Stáj Čechoslavia  3:04,5 Vincenc Jelínek
1928 IMPOSSIBLE, 5 Vojtěch Takács Stáj St. Georg 3:06,6 Arnošt Plechač
1927 EXTRAVAGANT, st. Ralph Richter  Kpt. J. Kadainka 3:13,6 soukr. trénink
1926 PETRUŠ, 3 František Anderle Stáj Ráječko 3:07,9 Quido Wilhelm
1925 WINNETOU, 3 František Szilágyi Stáj Mimi 3:02,7 Karel Horváth
1924 EKKEHARD, 5 Jiří Rojík  Stáj Kary 3:04,5 Vilém Lomax
1923 EKKEHARD, 4 Josef Guttmann  Stáj Kary 3:13,3 Vilém Lomax
1922 MORNING STAR, 3 Štěpán Tuss E. Rothschild 3:26,8 Alex Reeves
1921 ROBERT DER TEUFEL, 4 Josef Tám Dr. A. Rothschild 3:03,0 Alex Reeves
1920 AMNESTIE, 4 Josef Tám Dr. A. Rothschild 3:07,0 Alex Reeves

Do roku 1951 délka 2800 m, v roce 1952 délka 3000 m. V roce 1990 konána v Karlových Varech (dostavba tribuny na pražském závodišti), v roce 2002 konána v Pardubicích (následky povodně na pražském závodišti, délka 3300 m). V roce 2012 nekonána kvůli nezpůsobilé dráze (sníh).

 

 

LISTINA VÍTĚZŮ CENY BĚLOUŠŮ CK MARTIN TOUR (1600 m, tříletí a starší bílé barvy) / ROLL OF WINNERS (1m, 3yo+ grey)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 FINIOS, 3 Jaromír Šafář DAR 1:44,2 Ludvík Haris
2017 GOLD EVASIVE(GER), 3 Petr Foret DS Pegas 1:43,5 Dalibor Török
2016 VENILLIA, 3 Kateřina Hlubučková Orling 1:44,8 Martina Růžičková
2015 ZORAYA LUNA(GER), 5 Jiřina Andrésová DC Zámrsk MUDr. Bruna 1:43,5 Jan Blecha
2014 SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 4 Milan Zatloukal Ray Racing 1:44,8 František Holčák
2013 RABBIT VERGLAS(IRE), 4 Jan Verner Rabbit Trhový Štěpánov 1:56,4 Allan Petrlík
2012 BAILANDO(GB), 7 Bauyržan Murzabajev Stáj Luka-Mandak 1:56,8 František Zobal
2011 BAILANDO(GB), 5 Jan Rája Stáj Luka-Mandak 1:44,6 František Zobal
2010 JUST FIELD(GER), 3 Ondřej Velek Hřebčín Křenek 1:39,60 Jiří Janda
2009 MARIBOR(GER), 3 Jan Rája Martin Tour & MIKO Racing 1:42,0 Michal Lisek
2008 NEZBEDA, 6 Jan Rája Sen Senohraby 1:45,1 Jiří Janda
2007 PREZIOSO, 5 Václav Janáček Stáj Filip 1:43,0 Renata Filipová

V letech 2012 a 2013 délka 1800 m. Ročník 2012 se konal v dubnu 2013 (v náhradním termínu za původně zrušený).