Česky English
Drobečková navigace

Úvod > listiny vítězů > derbyden

LISTINA VÍTĚZŮ ZLATÉHO POHÁRU (2400 m, čtyřletí a starší) / ROLL OF WINNERS (1m 4f, 4yo+)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 AUTOR(IRE), 8 Martin Laube Meridian 2:29,4 Štěpánka Myšková
2017 ALWAYS ON SUNDAY(FR), 7 Zuzana Vokálková Monte Negro 2:31,6 Radek Holčák
2016 AUTOR(IRE), 6 Pierantonio Convertino Meridian 2:33,2 František Holčák
2015 AZTEK, 4 Petr Foret Dr. Charvát 2.50,2 Tomáš Váňa
2014 ALWAYS ON SUNDAY(FR), 4 Zuzana Vokálková Monte Negro 2:35,2 Radek Holčák
2013 OMNIBUS(POL), 6 Jaromír Šafář Zdeněk Kavka 2:32,7 Josef Bartoš st.
2012 DONN HALLING(IRE), 4 Vendula Korečková DS MAENTIVA 2:32,6 Václav Luka
2011 OUT OF EDEN(GB), 4 Tomáš Lukášek KSK Nurbek 2:29,7 Arslangirej Šavujev
2010 MARIYDI(IRE), 4 Filip Minařík Dr. Charvát 2:30,7 Tomáš Šatra
2009 CAMILL(IRE), 5 Gary Hind Agrolipt 2:35,0 Pavel Kalaš
2008 CAMILL(IRE), 4 Gary Hind Agrolipt 2:34,6 Pavel Kalaš
2007 RYAN(IRE), 4 Rastislav Juráček MPL Racing 2:31,2 Jaroslav Hanáček
2006 MIDEROS, 4 Petr Kubík MPL Racing 2:28,73 Jaroslav Hanáček
2005 NOLAN(POL), 5 Dušan Andrés DC Zámrsk, MUDr. Bruna V. 2:36,1 Lenka Horáková
2004 TANKRED(POL), 4 Paul Eddery Wrbna Racing 2:30,7 Čestmír Olehla
2003 TRIBAL INSTINCT(IRE), 5 John F. Egan Dr. Charvát 2:30,5 František Holčák
2002 OUR MAJESTIC(GER), 4 Philip Robinson Stall Dream 2:50,6 Pavla Váňová
2001 RAY OF LIGHT(IRE), 5 John F. Egan Ray Racing 2:46,0 František Holčák
2000 NAZIR(POL), 6 Dušan Andrés Stajňa Corinne 2:50,8 Ladislav Kubišta
1999 CHAMILL, 4 Dalibor Török Edoc Brno 2:44,0 Martin Suchánek
1998 LIBRILLA(FR), 4 Michael Roberts Centrotex-Hippo 2:41,7 Václav Chaloupka
1997 ILES(GER), 5 Piotr Piatkowski Quo Vadis 2:45,5 Josef Brečka
1996 YOCKER, 5 Martin Knauer Imex CS Jablonec n N. 2:47,1 Zbyněk Jelínek
1995 HE SHALL REIGN(GB), 4 Seamus O`Gorman Alex Gorrie 3:02,2 Allan Petrlík
1994 AJANTA(GB), 4 David P. Harrison Stáj Večerník Praha 2:48,2 František Vítek
1993 ODRZUTOWIEC(POL), 5 Martin Fiala Beskyd 2:43,5 František Holčák
1992 MON AMOUR(POL), 5 Tomáš Váňa Zbrojovka a.s. Vsetín 2:53,4 František Holčák
1991 RAZMACH(SU), 4 Ramil Děmidov Stáj Elbrus 2:46,9 Arslangirej Šavujev
1990 MAURITIUS, 10 Theodor Pechát Stáj Xaverov 2:49,3 Tomáš Šatra
1989 MAURITIUS, 9 Theodor Pechát Stáj Xaverov 2:48,7 Tomáš Šatra
1988 FLIPPER, 6 Allan Petrlík PP Šamorín 2:48,9 Harry Petrlík
1987 SHELBY, 4 Theodor Pechát Stáj Xaverov 3:00,7 Tomáš Šatra
1986 FÓR, 4 Karol Šarina PP Šamorín 2:47,0 Harry Petrlík
1985 TARAN, 5 Josef Dolejší VV Zákupy 2:53,4 Jaroslav Drlík
1984 CENTURIE, 4 Vlastimil Smolík TJ Tatran Praha 2:45,4 František Vítek
1983 FREDA, 5 Josef Dolejší PP Šamorín 2:47,7 Harry Petrlík
1982 FREDA, 4 Josef Dolejší PP Šamorín 2:52,3 Harry Petrlík
1981 PARAGRAF, 4 Ferdinand Minařík st. SSM Křenůvky - Albertovec 2:55,4 Jiří Suchánek
1980 MEANDER, 4 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 2:53,6 František Vítek
1979 NIKOLAS, 4 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 3:15,7 František Vítek
1978 LIVORNO, 5 Jan Košťál Hřebčín Napajedla 3:04,3 Jaroslav Mašek
1977 GAMAR, 4 Miloslava Hermansdorferová VV Zákupy 3:03,8 Josef Šach
1976 MAYOR, 4 Ferdinand Minařík st. Stáj Xaverov 3:02,4 Tomáš Šatra
1975 ESPADRON, 7 Josef Šach St.st. Tochovice 3:12,4 Josef Kolátor
1974 CRAPOM, 5 Vlastimil Smolík PP Kladruby 3:09,8 Josef Krištůfek
1973 CRAPOM, 4 Miloslava Hermansdorferová PP Kladruby 2:49,7 Josef Krištůfek
1972 ESPADRON, 4 František Huleš St.st. Tochovice 2:53,8 Josef Kolátor
1971 KOLIBŘÍK, 4 Miroslav Šusta PP Šamorín 3:10,1 Miroslav Šusta
1970 LORETA, 4 František Huleš St.st. Tochovice 2:51,3 Josef Celler
1969 SILVER, 5 Ferdinand Minařík st. Hřebčín Napajedla 2:51,8 Nikolaj M. Laks
1968 KRAKATIT, 4 Mihályi Pintér PP Šamorín 2:47,2 Stanislav Bárta
1967 DONALD, 4 Nikolaj M. Laks Hřebčín Napajedla 2:52,2 Nikolaj M. Laks
1966 DĚDA, 4 Pavel Hanuš SPS Vítkov 2:49,6 Jaroslav Houra
1965 OPUS ROBERTE, 4 Josef Šach Stáj Xaverov 3:02,5 František Hofbauer
1964 LYON, 5 Josef Bořík ŠPÚ Motešice 2:57,8 František Hurban
1963 BUK, 5 Josef Šach SPS Xaverov 2:53,8 František Hofbauer
1962 KOHÚT, 4 František Toušek Stáj Gomba 2:50,8 Jaroslav Houra
1961 CENT, 5 František Toušek ŠPÚ Motešice 2:50,5 František Hurban
1960 HAKIM, 4 Josef Bořík St. hřebčín Kladruby 2:53,6 Jaroslav Houra
1959 KORBEL, 5 J. Gelics St. hřebčín Napajedla 2:46,1 Josef Celler

V letech 1959-1973 a 1980-2002 délka 2600 m, v letech 1974-1979 délka 2800 m. V roce 2013 konán v Mostě (následky povodně na pražském závodišti).

 

LISTINA VÍTĚZŮ CENY SPRINTERŮ (1200 m, tříletí a starší) / ROLL OF WINNERS (6f, 3yo+)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 MR RIGHT(IRE), 6 Zdenko Šmida Dr. Charvát 1:10,4 František Holčák
2017 HELLO HOBBY(IRE), 6 Petr Foret Lokotrans 1:10,9 Luboš Urbánek
2016 NINE OU FOUR(IRE), 5 Jan Rája Syndikát V3J 1:11,1 Václav Luka
2015 NINE OU FOUR(IRE), 4 Petr Foret Syndikát V3J 1:14,6 Václav Luka
2014 SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 4 Zdenko Šmida Ray Racing 1:12,1 František Holčák
2013 WAKA LAURA(IRE), 4 Petr Foret Dostihová stáj Go 1:11,2 Václav Luka
2012 JUST FLY(POL), 4 Milan Zatloukal Stáj Diament 1:11,5 Kamila Zachovalová
2011 GOLDEN EAGLE(GB), 5 David Breux Ardak Amirkulov 1:10,9 Arslangirej Šavujev
2010 EL HADJI, 8 Filip Minařík Joly 1:11,6 Ivan Kub
2009 HEAT SET(FR), 3 Radek Koplík Martin Wolf-Clint 1:13,0 Dalibor Török
2008 MY DRAGON(GER), 3 Jiří Chaloupka CK Martin Tour 1:12,7 Michal Lisek
2007 DORATORE(IRE), 4 Jan Rája Hrubý 1:12,2 Lucie Vondrová
2003 FOREST MAN(IRE), 5 John F. Egan Elektromontáže Mička 1:10,30 František Holčák
2002 SILNAR(GB), 5 Kristýna Bezděková Swiss Fans-Vítek 1:11,8 Roman Vítek

V roce 2013 konána v Mostě (následky povodně na pražském závodišti).

 

LISTINA VÍTĚZŮ TATTERSALLS MILE (1600 m, tříletí a starší) / ROLL OF WINNERS (1m, 3yo+)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 FATHER FROST(IRE), 6 Jaromír Šafář Statek Chyše-Váňa 1:39,4 Josef Váňa
2017 PHU HAI(FR), 8 Bauyržan Murzabajev Leram 1:38,5 Václav Luka
2016 ARIF(IRE), 4 Václav Janáček Valentin Bukhtoyarov 1:37,9 Arslangirej Šavujev
2015 CHARDONNEY TCHEQUE(FR), 7 Ioritz Mendizabal Dr. Charvát 1:43,0 Tomáš Šatra
2014 CHARDONNEY TCHEQUE(FR), 6 Martina Havelková Dr. Charvát 1:39,9 Tomáš Šatra
2013 ICENI GIRL(GB), 4 Jiří Chaloupka DS Pegas 1:38,7 Grzegorz Wroblewski
2012 ROCHES CROSS(IRE), 4 Jan Rája Jasna 1:37,7 Josef Váňa
2011 SHAMALGAN(FR), 4 Tomáš Lukášek Ardak Amirkulov 1:37,3 Arslangirej Šavujev
2010 SHARPOUR(IRE), 6 Václav Janáček YOKO 1:37,9 Zdeno Koplík
2009 BLUE CORAL(IRE), 5 Radek Koplík Dr. Charvát 1:39,1 Tomáš Šatra
2008 DE ROBERTO(IRE), 5 Martin Dwyer Dr. Charvát 1:38,8 František Holčák
2007 DE ROBERTO(IRE), 4 Václav Janáček Dr. Charvát 1:39,1 František Holčák
2006 LE VENT(GER), 4 Dušan Andrés Martin Wolf-Clint 1:37,3 Zdeno Koplík
2005 KIFAAB, 5 Radek Koplík Martin Wolf-Clint 1:42,9 Martin Wolf
2004 STIGMA, 5 Jan Korpas K-K Metal, a. s. 1:36,49 Martin Suchánek

V roce 2013 konána v Mostě (následky povodně na pražském závodišti).

 

LISTINA VÍTĚZEK CENY NAPAJEDEL (2200 m, tříleté klisny) / ROLL OF WINNERS (11f, 3yo f)

rok / year vítězná klisna / winning filly jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 DYLANKA(IRE) Beysim Ferhanov Hana Horčičková 2:25,8 Helena Vocásková
2017 HESSOESSE(FR) Jan Rája Dr. Charvát 2:22,2 Pavel Tůma
2016 DIREDAWA Jan Verner ZZN Polabí-Luka 2:21,7 Allan Petrlík
2015 AMGA RIVER(IRE) Bauyržan Murzabajev Valentin Bukhtoyarov 2.29,9 Arslangirej Šavujev
2014 FRANCIE(IRE) Jan Rája Zeas Staré Hradiště 2:21,0 Helena Vocásková
2013 NIDARA(FR*) Jiří Chaloupka DS Pegas 2:21,5 Grzegorz Wroblewski
2012 FRENCH QUEBEC(IRE) Ján Havlík Dr. Charvát 2:19,5 Čestmír Olehla
2011 ANJOU(GER*) Jakub Pavlíček Wrbna Racing 2:19,9 Čestmír Olehla
2010 SERENA Jiří Chaloupka DS MAENTIVA 2:19,2 Václav Luka
2009 PRINCESS OF GRACIE(USA) Václav Janáček BORS Břeclav, a. s. 2:21,1 Petr Juránek
2008 BATALISTYKA(POL) Martin Srnec Wrbna Racing 2:18,34 Čestmír Olehla
2007 MARY LOU Martin Srnec Sectori Ševčík 2:20,0 Martin Suchánek
2006 SAPORA Radek Koplík CK Martin Tour 2:22,6 Michal Lisek
2005 DEDARINA(POL) Dušan Andrés Pe Gaz International 2:26,8 Josef Andrés
2004 ARGANTA(GER) Paul Eddery Wrbna Racing 2:25,8 Čestmír Olehla
2003 CATOFFLE(IRE) Josef Bartoš Pegas Znojmo 2:20,2 Roman Vítek
2002 LARRIMAH(GER) Radek Koplík Stáj Turan 2:22,9 Arslangirej Šavujev
2001 MAROMA(IRE) Jaroslav Kovařík Alex Gorrie 2:20,1 Jiří Michal
2000 ORLICE(IRE) Radek Koplík DC Zámrsk, MUDr. Bruna V. 2:23,5 Lenka Horáková
1999 VENDULKA(IRE) Dean Russel McKeown Václav Kozel 2:27,0 František Vítek
1998 MARACUDJA(FR) Michael Roberts KOH-I-NOOR Praha 2:20,7 Václav Chaloupka
1997 FANTASY FRIEND(USA) Allan Petrlík Alex Gorrie - Salvator 2:23,3 Allan Petrlík
1996 NED`S SPECIAL(GB) Allan Petrlík Alex Gorrie - Salvator 2:27,5 Allan Petrlík
1995 ALACAMA(FR) Stéfane Touchard Hrubý 2:31,6 Roman Vítek
1994 MISS BALLAD(IRE) Karol Šarina 20th Century 2:22,9 Tomáš Šatra
1993 IMPERFECTIBLE(FR) Petr Kubík Fond PZK 2:26,3 Václav Chaloupka
1992 SEDMIČKA Tomáš Váňa Agentura Century-Napajedla 2:18,9 Roman Vítek
1991 JISTÁ Stanislav Koubek  St.st. Dešná 2:21,0 Vladimír Vinklárek
1990 DERBISTKA(POL) Urs Suter JZD Práče 2:24,0 Jan Lisek
1989 LEBKA Milan Klučka ČSSS Kladno 2:23,0 Oliva Faltová
1988 ISAURA(POL) Tomasz Dul St. Michalow 2:25,3 Malgorzata Lojeková
1987 LUCILLA Karol Šarina Hřebčín Napajedla 2:22,2 Jaroslav Mašek
1986 NIDERLANDIA(POL) Mieczyslaw Melnicki St. Golejewko 2:21,8 Miroslaw Stawski
1985 SLÁVIA Tomáš Váňa JZD Všelibice - Napajedla 2:22,8 František Vítek
1984 CREACE Mieczyslaw Melnicki JZD Slušovice 2:21,2 Piotr Czarniecki
1983 DIFUZE Milan Klučka Turf klub SSM 2:22,8 Jaroslav Mašek
1982 NIKARAGUA Vlastimil Smolík JZD Mír Všelibice 2:27,6 František Vítek
1981 VOLYNĚ Vlastimil Smolík JZD Mír Všelibice 2:21,3 František Vítek
1980 RASTRATA Ferdinand Minařík st. Koopera SPP ŽV Levice 2:28,2 Eva Palyzová

V roce 2013 konána v Mostě (následky povodně na pražském závodišti).