Česky English
Drobečková navigace

Úvod > listiny vítězů > ejc

LISTINA VÍTĚZŮ EJC MILLION (1400 m, tříletí a starší) / ROLL OF WINNERS (7f, 3yo+)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 TROIZILET(FR), 4 Jean-Bernard Eyquem Leram 1:25,45 Václav Luka
2017 ULTIMATE FIGHT(FR), 3 Vincent Cheminaud Václav Slovák 1:25,37 Zdeno Koplík
2016 PRETORIAN(GB), 4 Jaroslav Línek Stall Žak d.o.o. ŽIRI 1:27,94 Živa Prunk
2015 DASHING HOME(GER), 3 Fabrice Veron Ramzan Kadyrov 1:26,98 Arslangirej Šavujev

 

LISTINA VÍTĚZŮ EJC MIDDLE (1800 m, tříletí a starší) / ROLL OF WINNERS (9f, 3yo+)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 WIRELESS(FR), 7 Bauyržan Murzabajev Leram 1:53,13 Václav Luka
2017 VENILLIA, 4 Bauyržan Murzabajev Orling 1:52,28 Martina Růžičková
2016 DALLY HIT(IRE), 5 Bauyržan Murzabajev Hippolit Star - Pejšková 1:55,56 Ivana Pejšková
2015 TAMARIND COVE(IRE), 3 Václav Janáček Statek Blata Český ráj 1:49,98 Josef Váňa

 

LISTINA VÍTĚZŮ EJC LONG (2400 m, tříletí a starší) / ROLL OF WINNERS (1m 4f, 3yo+)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 ROUSSE(GB), 3 Bauyržan Murzabajev Hana Veselá 2:34,75 Václav Luka
2017 ESKERKHAN(IRE), 5 Stéphane Breux Valentin Bukhtoyarov 2:35,38 Arslangirej Šavujev
2016 ALWAYS ON SUNDAY(FR), 6 Gerald Mossé Monte Negro 3:00,20 Radek Holčák
2015 TOUCH OF GENIUS(IRE), 3 Filip MInařík Statek Blata Český ráj 2:50,81 Josef Váňa

V letech 2015 a 2016 délka 2600 m. Od roku 2017 jako EJC LONG - Velká cena českého turfu.

 

LISTINA VÍTĚZŮ VELKÉ CENY ČESKÉHO TURFU (2400 m, tříletí a starší) / ROLL OF WINNERS (1m 4f, 3yo+)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2016 ICAR(GB), 4 Petr Foret DS Pegas 2:35,2 Michal Lisek
2015 MEANDRE(FR), 7 Bauyržan Murzabajev Said Shaptukayev 2:40,5 Arslangirej Šavujev
2014 AZTEK, 3 Petr Foret Stáj Englicovi 2:36,2 Tomáš Váňa
2013 MISTER WESTMINSTER(GB), 3 Tomáš Lukášek Spedition Zavřel 2:41,0 Josef Váňa
2012 LEO GALI(IRE), 5 Milan Zatloukal DAR 2:37,0 Václav Luka
2011 WALLISTO(GER), 3 Jaromír Šafář YOKO 2:35,8 Zdeno Koplík
2010 TARO(POL), 3 Tomáš Lukášek Viktor Komárek 2:31,7 Josef Váňa
2009 TEASSIO(GB), 4 Martin Srnec Hrubý 2:34,4 Jaroslav Drlík
2008 CAMILL(IRE), 4 Gary Hind Agrolipt 2:33,0 Pavel Kalaš
2007 OLIGARCH(IRE), 5 Jiří Chaloupka Stajňa Corinne ČR 2:33,9 Stanislav Popelka ml.
2006 TEMPELTÄNZER(GER), 4 Jaroslav Línek OMS 2:29,3 Zuzana Kubičová
2005 MOVIESTORE(GB), 3 Artur Resulov Stáj DIBEK 2:34,0 Arslangirej Šavujev
2004 MAINLY MONROE(IRE), 3 Radek Koplík Rainbow Racing - Šatra 2:33,1 Tomáš Šatra
2003 LLANITO(GER), 3 Artur Resulov Stáj Turan 2:31,6 Arslangirej Šavujev
2002 VAPETA, 4 Jan Demele Stáj Mikon 2:30,5 Radek Vraj
2001 ACCESS TO JAVA(GER), 3 Jaroslav Donoval Hřebčín Pavlin dvůr 2:31,2 Filip Neuberg
2000 JAGMIN(POL), 5 Karol Šarina Bonus - Zlín 2:29,6 František Holčák
1999 RAY OF LIGHT(IRE), 3 Kamil Píchal FCC Folprecht Brno 2:34,4 František Holčák
1998 NORA JEANE(IRE),4 Karol Šarina Rainbow Racing 2:32,3 Tomáš Šatra
1997 YOCKER, 6 Martin Knauer Lucie & Tereza Kalenských 2:28,72 Zbyněk Jelínek
1996 MIR SADA(FR), 3 Petr Kubík KOH-I-NOOR Praha 2:32,5 Václav Chaloupka
1995 PLATINUM PLUS(GB), 3 Ramil Děmidov Stewart Aitken 2:37,2 Tomáš Šatra
1994 LAW SOZIRI(IRE), 5 William Lord Kora International 2:35,3 František Holčák
1993 LAW SOZIRI(IRE), 4 Tomáš Váňa Stáj Radhošť 2:29,5 František Holčák
1992 LAW SOZIRI(IRE), 3 Tomáš Váňa Stáj Troják 2:34,8 František Holčák
1991 RAZMACH(SU), 4 Jiří Michal Stáj Elbrus 2:34,3 Arslangirej Šavujev
1990 FILM(SU), 3 Alexander Južkov Hřebčín Voschod 2:37,9 Nikolaj Nasibov
1989 NIKOS, 3 Vlastimil Smolík K.p. Tlumačov - Napajedla II 2:33,5 František Vítek
1988 ARVA, 3 Vlastimil Smolík PP Topolčianky 2:36,0 František Vítek
1987 VORTEX, 5 Vladislav Fedorowicz PP Kladruby 2:41,0 Vladislav Fedorowicz
1986 SANDERS(POL), 5 Roman Madejski St. Kozienice 2:36,7 Jozef Palinski
1985 DULICZ(POL), 3 Mieczyslaw Melnicki Stáj Zolednica 2:33,5 Andrzej Walicki
1984 CARDIFF(POL), 4 Jozef Geborys Stáj Zolkiewka 2:34,8 Lukasz Abgarowicz
1983 EPSOM(POL), 4 Mieczyslaw Melnicki Hřebčín Urszulanowice 2:32,7 Piotr Czarniecki
1982 FREDA, 4 Josef Dolejší PP Šamorín 2:34,8 Harry Petrlík
1981 SECZUAN(POL), 3 Mieczyslaw Melnicki St. Wawrzyncowice 2:42,4 Staszek Dziecina
1980 FIERANT(GER), 4 Alexander Mirus VER Berolina 2:34,9 Hans Schäfke
1979 NIKOLAS, 4 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 2:33,1 František Vítek

V letech 1990 a 1995 konána v Karlových Varech (dostavba tribuny na pražském závodišti a přesun provozu kvůli insolvenci tehdejšího pražského pořadatele), v roce 2002 konána v Mostě (následky povodně na pražském závodišti).

 

LISTINA VÍTĚZŮ GERSCHOVA MEMORIÁLU (1400 m, dvouletí) / ROLL OF WINNERS (7f, 2yo)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér /trainer
2018 KING ARCHIE(GER) Jaroslav Línek Dr. Charvát 1:27,1 Pavel Tůma
2017 KING HEART(GER) Jaroslav Línek Monte Negro 1:28,5 Radek Holčák
2016 SIR SUN(FR) Roberto-Carlos Montenegro Lokotrans 1:30,8 Luboš Urbánek
2015 LAGARO Jan Verner DAR 1:29,1 Allan Petrlík
2014 ALDAR((FR) Bauyržan Murzabajev Ramzan Kadyrov 1:27,2 Arslangirej Šavujev
2013 BUONARROTI(GER) Petr Foret Jasna 1:26,1 Josef Váňa
2012 RENNY STORM Jaromír Šafář Stáj Monika Agro P. 1:28,1 Tomáš Váňa
2011 HYACINT(GER*) Petr Foret DS Pegas 1:27,2 Greg Wroblewski
2010 CHARDONNEY TCHEQUE(FR) Jiří Chaloupka Dr. Charvát 1:25,65 Tomáš Šatra
2009 APT KING(GB) Martin Srnec Hrubý 1:26,1 Jaroslav Drlík
2008 ARCIBALDO(GER*) Martin Srnec Wrbna Racing 1:25,8 Čestmír Olehla
2007 ADDISON(GER) Martin Pišl Stáj Sokrates 1:27,8 Vladislav Fedorowicz
2006 KALA BLANCA(GER) Dušan Andrés Martin Wolf-Clint 1:27,1 Zdeno Koplík
2005 MYSTERRO Martin Srnec K-K Metal a.s. 1:26,5 Martin Suchánek
2004 JAZZ DANCER(GER) Jaroslav Donoval Martin Wolf-Clint 1:27,8 Dalibor Török
2003 MONOLIT Jan Demele Red Arrows-Ing. Rosina 1:28,4 Jozef Rosina
2002 TANKRED(POL) Dušan Andrés Stáj Wrbna 1:29,2 Čestmír Olehla
2001 POMADA(USA) Ivan Kub Václav Kozel 1:31,0 František Vítek
2000 VORDONA Martin Knauer Fokus-H s.r.o. 1:28,3 Antonín Pokorný
1999 COMPLETA Jan Demele AG 1:30,0 Radek Vraj
1998 LUCRET Allan Petrlík Petr Pfeifer 1:28,4 Allan Petrlík
1997 SUN SHINE CLARE(GB) Allan Petrlík J.P. Parkhotel Nová Rabyně 1:27,6 Allan Petrlík
1996 LIBRILLA(FR) Petr Kubík Centrotex 1:27,2 Václav Chaloupka
1995 MIR SADA(FR) Ivan Kub KOH - I - NOOR Praha 1:28,4 Václav Chaloupka
1994 NAGUIBA(FR) Ivan Kub KOH - I - NOOR Ml. Vožice 1:34,2 Václav Chaloupka
1993 RECEPTA Karol Šarina Hřebčín Napajedla I 1:33,8 Roman Vítek
1992 GARUN(SU) Artur Resulov Axiola 1:28,1 Arslangirej Šavujev
1991 RESITA Tomáš Váňa St.st. Votice 1:28,2 Vladimír Machain
1990 LYKEION Vlastimil Smolík K.p. Tlumačov - Napajedla II 1:33,3 František Vítek
1989 VICTORAS Ferdinand Minařík st. K.p. Tlumačov - Napajedla I 1:27,8 Jaroslav Mašek
1988 DERICK Jan Demele JZD Slušovice 1:29,6 J. Vladimirov
1987 ARVA Vlastimil Smolík PP Topolčianky 1:28,2 František Vítek
1986 ISOLDA Josef Dolejší JZD Slušovice 1:29,9 Václav Chaloupka
1985 NIKOLA Karol Šarina PP Šamorín 1:33,6 Harry Petrlík
1984 STORY Stanislav Koubek  JZD Slušovice 1:30,8 Piotr Czarniecki
1983 SEN Jaroslav Michna Koopera SPP ŽV Levice 1:31,5 Jan Palyza
1982 LAURUS Vratislav Kubát St.st. Uhlířské Janovice 1:28,2 Miroslav Janáček
1981 LOZORNO Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 1:31,9 František Vítek
1980 MERIEM Stanislav Koubek  St.st. Židlochovice 1:28,6 Václav Chaloupka
1979 MIXATA Milan Klučka PP Motešice  1:28,6 Břetislav Karel
1978 PRINC DANTÉS Ferdinand Minařík st. Stáj Xaverov 1:28,9 Tomáš Šatra
1977 NANON Richard Winter Stáj Xaverov 1:32,1 Tomáš Šatra
1976 BOHATIER František Huleš PP Šamorín 1:28,6 Miroslav Šusta
1975 NELA Josef Šach Stáj Xaverov 1:30,7 Tomáš Šatra
1974 SILVANER Vladislav Fedorowicz Hřebčín Napajedla 1:28,0 Jaroslav Mašek
1973 VAGRAM František Huleš Hřebčín Napajedla 1:27,4 Jaroslav Mašek
1972 MÓRO Jan Košťál Stáj Xaverov 1:30,2 Tomáš Šatra
1971 VALERIÁNA Antonín Lukášek  St.st. Nové Město p/S. 1:30,3 Miroslav Šmídek
1970 CENTURY Josef Šach Stáj Mladý svět 1:27,9 Miroslav Šmídek
1969 SIRANO František Huleš PÚ Motešice 1:28,3 Břetislav Karel
1968 LORETA Karel Krejčí Hřebčín Napajedla 1:29,9 Josef Celler
1967 SIESTA Nikolaj M. Laks Hřebčín Napajedla 1:28,5 Nikolaj M. Laks
1966 BLEDKA Václav Kučera  Stáj Machnáč 1:30,5 Břetislav Karel
1965 CALÉ Bohumil Mann ŠPÚ Šamorín 1:30,0 Stanislav Bárta
1964 NIAGARA Josef Šach Stáj Xaverov 1:30,1 František Hofbauer
1963 MEDEK Oldřich Merta SPÚ Tlumačov 1:30,6 Karel Truhlář
1962 METEOR Jaroslav Mašek SPS Vítkov 1:31,0 Karel Truhlář
1961 MAGURA František Toušek ŠPÚ Motešice 1:27,3 František Hurban
1960 CORVETTA Josef Šach SPS Xaverov 1:29,8 František Hofbauer
1959 HAVOLA Josef Bořík Stáj Gomba 1:28,0 Jaroslav Houra
1958 DINA Jiří Prchal Hřebčín Napajedla 1:28,6 Josef Celler
  VARUNA Karel Havelka Hřebčín Napajedla 1:28,6 Josef Celler
1957 LILY Jiří Svoboda SPS Chomutov 1:28,5 Josef Celler
1956 METELKA Karel Havelka Hřebčín Napajedla 1:27,2 Josef Celler
1955 TIBET Otto Holý VP Písnice 1:28,4 Josef Celler
1954 BLAVA František Toušek Žrebčín Motešice 1:37,0 František Hurban
1953 KOREJKA Josef Kieryk Hřebčín Napajedla 1:28,6 Karel Havelka
1952 VANDA Josef Bořík Hřebčín Napajedla 1:29,8 Josef Koloc
1951 HÁJEK Jindřich Vávra KVP Praha 1:28,3 Josef Celler
1950 SONET Alexander Nagy St. Zdemir 1:28,3 František Hofbauer
1949 TRIGLAV Josef Bořík Hřebčín Napajedla 1:31,5 Josef Koloc
1948 KVADRILLA Josef Šach Stáj Z.S. 1:31,8 Josef Koloc
1947 LIBERÁL Josef Bořík Stáj Pluto 1:31,0 Josef Strouhal
1946 PANOŠ František Hofbauer  Stáj A.P. 1:34,3 Josef Celler
1945 ARES Josef Šach J. Pokorný 1:36,8 František Hurban
1944 DANUBIUS Bohumil Klečka  Eberhard Maueve 1:30,6 Karel Šmejda
1943 SILBERPAPPEL Bohumil Klečka  Stáj Jana 1:30,6 Leslie Lomax
1942 DANILO Josef Šach Stáj Mija 1:17,9 Karel Šmejda
1941 RADÚZ Bohumil Klečka  Hřebčín Napajedla 1:19,0 Vincenc Jelínek
1940 OTAVAN Bohumil Klečka  J. Šimek 1:22,6 Vincenc Jelínek
1939 DERILLA Karel Havelka Stáj Dubňany 1:16,8 Karel Šmejda
1938 LYNDORA Jaroslav Houra Stáj Ostrov 1:19,0 František Puck
1937 VALERIUS Štěpán Tuss Hřebčín Napajedla 1:20,4 Karel Šmejda

Do roku 1942 délka 1200 m. V letech 1985 a 1990 konán v Karlových Varech (zahájení přestavby a dostavba tribuny na pražském závodišti), v roce 2002 konán v Mostě (následky povodně na pražském závodišti). Od roku 2015 konán v rámci EJC.