Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Pro diváky > Fotosoutěž Canon

Fotosoutěž Canon 2018

Fotografie pořízená digitální zrcadlovkouDostihové závodiště Velká Chuchle ve spolupráci s partnerem CANON Česká republika vyhlašuje fotosoutěž pro všechny návštěvníky.

Soutěžní kategorie:

Neakreditované osoby, které pořídí fotografii na digitální zrcadlovku, kompaktní fotoaparát, nebo mobilní telefon.

Ceny do soutěže:

Soutěžní téma:

"Zážitek z chuchelských dostihů"

Podmínky soutěže:

Každý účastník smí soutěžit pouze prostřednictvím autorských fotografií. Zaslat lze celkem 3 fotografie z každého dostihového dne sezóny 2018 na závodišti Praha-Velká Chuchle. Fotografie mohou obsahovat jak samotné dostihy, tak i s nimi spojenou atmosféru, musí se však pojit se zadaným tématem. Vyhlášení vítězů soutěže, proběhne oficiálně během dostihového dne 28. října 2018. Ukončení soutěže je 22. října 2018 ve 23:59 hodin.

Registrace do soutěže:

Každý účastník zašle na emailovou adresu fotosoutez.canon@velka-chuchle.cz email s povinně uvedenými údaji: jméno a příjmení, telefonní kontakt, emailovou adresu a soutěžní fotografie. Fotografie je možno zasílat i postupně, maximálně však 3 z každého dostihového dne. Soutěžní fotografie: Každá soutěžní fotografie musí být pojmenována příjmení-jméno-název-datum.jpg, (např. Novák-Jan-Sázky-17-4-2018.jpg). Dodržujte pomlčky mezi slovy a nepoužívejte jiné znaky. Každá soutěžní fotografie musí být v rozlišení nejméně 2000 pixelů na delší straně, ideálně v aspektu 3:2. Fotografie bude po přijetí umístěna do soutěžní facebookové galerie ZDE.

Souhlas s prezentací:

Každý autor odesláním soutěžní fotografie na uvedenou emailovou adresu souhlasí s pravidly této soutěže a dává svolení pořadateli pro prezentaci v rámci soutěže a propagace závodiště Praha-Velká Chuchle.