Česky English
Drobečková navigace

Úvod > listiny vítězů > GH

LISTINA VÍTĚZŮ GOMBA HANDICAPU (1200 m, čtyřletí a starší) / ROLL OF WINNERS (6f, 4yo+)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2019 MASTER OF GOLD(FR), 8 Jaromír Šafář TVD, a. s. 1:09,64 Grzegorz Wroblewski
2018 MASTER OF GOLD(FR), 7 Szczepan Mazur TVD, a. s. 1:10,7 Grzegorz Wroblewski
2017 MASTER OF GOLD(FR), 6 Szczepan Mazur TVD, a. s. 1:11,0 Grzegorz Wroblewski
2015 MIKESH(IRE), 6 Jiří Chaloupka Kelso Stables 1:15,5 Tomáš Šatra
2014 CUT ME LOOSE(GB), 4 Jaromír Šafář Ramzan Kadyrov 1:11,1 Arslangirej Šavujev
2012 MERBELA, 6 Milan Zatloukal Leram 1:13,3 Václav Luka ml.
2011 LINE HONEY, 4 Tomáš Lukášek Stáj Mikon 1:10,1 Radim Bodlák
2010 HEAT SET(FR), 4 Jan Rája Martin Wolf-Clint 1:12,0 Dalibor Török
2009 DAIDALOS(GER), 6 Petr Foret Martin Wolf-Clint 1:14,2 Martin Wolf
2008 ACOSS, 6 Jan Rája Hrubý 1:17,2 Lucie Vondrová
2007 SOCR HOUSE, 6 Radek Koplík Zámecký vrch 1:11,0 Jaroslav Votava
2006 GERMAN MALT(IRE), 5 Martina Havelková Dr. Charvát 1:17,1 František Holčák
2005 DJIBOUTI(GER), 8 Jaroslav Kovařík CRB Racing 1:11,1 Pavel Kinský
2004 SCYRIS(POL), 4 Lukáš Kasal Stáj Nýznerov 1:11,1 František Holčák
2003 TALWER, 7 Iva Miličková Svinčice, s.r.o. 1:13,2 Břetislav Karel
2002 TARICTIC(GER), 8 Radek Koplík MANEKO 1:13,7 Zdeno Koplík
2001 TIZNIT(FR), 4 Jiří Chaloupka Akra plus 1:17,5 Václav Chaloupka
2000 TARICTIC(GER), 6 Radek Koplík Vofotronix Trade 1:16,1 Zdeno Koplík
1999 SUN SHINE CLARE(GB), 4 Allan Petrlík J.P. Gastro Žofín 1:13,5 Allan Petrlík
1998 BÁÁ, 4 Blanka Šarinová Varieté Casino u Nováků 1:13,2 Eduard Kotáb
1997 CORSO(POL), 5 Kamil Píchal ŠK Brahal Zl.Moravce 1:18,4 František Holčák
1995 GLEN, 4 Allan Petrlík Stall Bartos 1:18,2 Allan Petrlík
1994 SANTALINO, 8 Vlastimil Smolík Potrebujes 1:15,9 Jaroslav Jelen
1993 PRINCESS BASO(IRE), 5 Pavel Hlavatý Martina 1:21,5 Vladimír Vinklárek
1992 FRÝDLANT, 4 Allan Petrlík Slovakofarma Hlohovec 1:25,9 Harry Petrlík
1991 SUPERMATE(GB), 5 Jaroslav Michna Slatiňany-Zákupy 1:21,2 František Horák
1990 NIPPON, 6 Allan Petrlík ŠPP Šamorín 1:12,6 Harry Petrlík
1989 NIPPON, 5 Allan Petrlík ŠPP Šamorín 1:14,7 Harry Petrlík
1988 ZVON, 4 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 1:16,5 Jiří Janda
1987 VALID, 5 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 1:19,6 Jiří Janda
1986 QUESTOR, 5 Lutz Pyritz PP Motešice 1:17,1 Karel Stibůrek
1985 HARUN, 4 Tomáš Váňa PP Motešice 1:14,9 Eva Palyzová
1984 AMUR, 4 Miroslav Hruška Hřebčín Napajedla 1:17,9 Jaroslav Mašek
1983 SANET, 5 Jaroslav Michna SPP ŽV Levice 1:17,0 Jan Palyza
1982 LIFTBOY, 4 Karol Šarina PP Motešice 1:18,0 Břetislav Karel
1981 VALDAJ, 5 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 1:15,5 František Vítek
1980 EDIT, 4 Josef Dolejší PP Šamorín 1:18,3 Miroslav Šusta
1979 REFLEX, 7 Jaroslav Kunčar St.st. Tochovice 1:16,9 Jaroslav Kunčar
1978 REFLEX, 6 Jaroslav Kunčar St.st. Tochovice 1:13,4 Jaroslav Kunčar
1977 GRANVIL, 5 Richard Winter Školní majetok Šala 1:13,7 Eva Palyzová
1976 VARIÁN, 5 Jan Košťál St.st. Bílina - Svinčice 1:13,8 Jaroslav Podolan
1975 VITAMIN, 4 Miloslava Hermansdorferová PP Kladruby 1:17,0 Josef Krištůfek
1974 JUPITER II, 4 Jan Košťál Beseda 1:13,9 Tomáš Šatra
1973 DONCASTER, 5 Miroslav Hrabovský St.st. Tochovice 1:14,0 Josef Kolátor
1972 AGON, st. Karel Havelka JO Újezd nad Lesy 1:17,0 Karel Havelka
1971 DAR, 6 Ferdinand Minařík st. Velkovýkrmna Mimoň 1:14,6 Adolf Rada
1970 MOHYL, 4 František Abrahám PP Šamorín 1:14,2 František Hurban
1969 VALENTINO, 4 Ferdinand Minařík st. Hřebčín Napajedla 1:14,6 Václav Čechura
1968 DONALD, 5 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 1:15,7 Nikolaj M. Laks
1967 DONALD, 4 Nikolaj M. Laks Hřebčín Napajedla 1:12,5 Nikolaj M. Laks
1966 CORAL, 3 Nikolaj M. Laks SPÚ Napajedla 1:15,8 Nikolaj M. Laks
1965 BLATEC, 5 Miloslava Hermansdorferová SPÚ Kladruby 1:16,9 Josef Krištůfek
1964 BLATEC, 4 Bohumil Grešínský SPÚ Kladruby 1:19,0 Stanislav Bárta
1963 BLATEC, 3 Josef Šach SPÚ Kladruby 1:14,7 Stanislav Bárta
1962 BISKAJ, 6 František Huleš St.st. Ahníkov 1:17,8 Josef Krištůfek
1961 VIKOMT, 7 Karel Havelka Hřebčín Napajedla 1:12,7 Josef Celler
1960 VIKOMT, 6 František Huleš Hřebčín Nemošice 1:14,6 Josef Krištůfek
1959 MAJÁK, 5 Vlastimil Vaňátko Šlacht.stanica Horňany 1:14,5 Stanislav Bárta
1958 HEPA, 4 František Toušek Žrebčín Topolčianky 1:16,8 František Hurban
1957 HAVEL, 5 Vlastimil Vaňátko VP Písnice 1:19,2 Josef Koloc
1956 LYR, 5 Josef Bořík Hřebčín Kladruby 1:17,9 Jaroslav Houra
1954 MALÍN, 5 Josef Bořík Žr. Horní Motešice 1:17,0 František Hurban
1953 SILÁK, 4 Karel Havelka Hřebčín Nemošice 1:10,4 Jaroslav Houra
1952 HADAR, 3 Josef Šparlínek Žr. Horní Motešice 1:16,0 František Hurban
1951 LYDIE, 3 Josef Bořík Hřebčín Napajedla 1:16,6 Josef Koloc
1950 DANUŠA, 3 František Toušek Stáj Alka 1:18,1 František Hurban
1949 PAROBEK, 5 Josef Mildorf Stáj Pavla n.spr. 1:15,4 František Hurban
1948 PERSIAN, st. Karel Havelka R.Šolín 1:17,3 Jaroslav Houra
1947 PAROBEK, 3 Jiří Zálešák Stáj Pavla 1:18,0 František Hurban
1946 JIRKA, st. Josef Bořík Stáj Kafri 1:17,8 Josef Strouhal
1945 JINDAMIR, 5 Josef Šach Stáj Martin 1:13,8 František Hurban
1944 CYRILLUS, st Jan Vrábel Stáj Nirvana 1:17,8 Richard Richter
1943 TORONTO, 5 Josef Krištůfek Stáj Anneta 1:17,6 Richard Richter
1942 NORFOLK, 4 Leslie Lomax Stáj Jana 1:17,1 Leslie Lomax
1941 MANVILLE, 6 Josef Bořík K. Mašek 1:23,3 Emil Guttmann
1940 SILVANUS, 4 Josef Šach škpt.vl.voj.J.Čoček 1:18,3 soukr. trénink
1939 BABONA, 4 František Hurban A. Kereszturiová 1:16,8 Ondřej Kereszturi
1938 NAPNYUGTA, 5 Jiří Schejbal Alice Kereszturi 1:16,2 Ondřej Kereszturi
1937 BALZAC, 6 Josef Celler Stáj Ruda 1:17,0 Richard Richter
1936 FÖPARANCSNOK, 4 Jan Holler Stáj Herma 1:21,6 Richard Richter
1935 IDEALIST, 6 Jiří Esch Perutz A. 1:17,6 Arnošt Plechač
1934 LUXOR, 7 Josef Koloc Stáj Irena 1:17,6 Karel Truhlář
1933 LUXOR, 6 Josef Koloc Stáj Irena 1:18,5 Karel Truhlář
1932 LUXOR, 5 Jaroslav Houra Stáj Irena 1:17,5 soukr. trénink
1931 WORKMAN, 6 Alexander Nagy Stall Max 1:19,8 soukr. trénink
1930 SZEGENYLEGÉNY, 4 Josef Biernáczký Stáj Renée 1:18,4 soukr. trénink
1929 WORKMAN, 4 Leopold Halmetschläger Stall Max 1:21,0 Josef Zemanský
1928 LUDVÍK, 3 Václav Mildorf Stáj Čechoslavia 1:15,8 Leslie Lomax
1927 INDIÁN, 5 Arnošt Richter Stáj Hanička 1:20,7 Karel Šmejda
1926 DOROST, 3 Václav Mildorf Stáj Morava 1:15,6 Jaroslav Rosák
1925 ADVENT, 6 Karel Holoubek H.J. Cífka 1:09,4 Karel Šmejda
1924 SOUBRETTA, 4 Štěpán Tuss Stáj Grado 1:18,4 Karel Šmejda

V letech 1991-1993 délka 1300 metrů. Nekonán v letech 1955, 1996, 2013, 2016.