Česky English
Drobečková navigace

Úvod > listiny vítězů > GH+VDC

LISTINA VÍTĚZŮ VELKÉ DUBNOVÉ CENY (1800 m, čtyřletí a starší) / ROLL OF WINNERS (9f, 4yo+)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 ALDZARB(IRE), 6 Martin Laube Ramzan Kadyrov 1:51,4 Arslangirej Šavujev
2017 FATHER FROST(IRE), 5 Bauyržan Murzabajev Statek Chyše 1:52,6 Josef Váňa
2015 LOVE ME, 4 Martin Laube Rabbit Trhový Štěpánov 1:52,6 Petr Juránek
2014 ROCHES CROSS(IRE), 6 Milan Zatloukal Jasna 1:53,8 Josef Váňa
2013 LYSYAN(IRE), 5 Jaromír Šafář Joly 1:51,9 Helena Blažková
2012 ROCHES CROSS(IRE), 4 Jan Rája Jasna 1:56,5 Josef Váňa
2011 SHAMALGAN(FR), 4 Tomáš Lukášek Ardak Amirkulov 1:54,3 Arslangirej Šavujev
2010 TULLAMORE(USA), 5 Vácav Janáček YOKO 1:51,5 Zdeno Koplík
2009 DETERMINACJA(POL), 4 Rastislav Juráček EŽ Praha, a. s. 1:53,6 Jaroslav Votava
2008 CERTUS(FR), 7 Josef Bartoš Spedition Zavřel 1:55,1 Josef Váňa
2007 CLOWORD(IRE), 4 Jan Rája Hrubý 1:51,0 Lucie Vondrová
2006 TORLUS(GER), 5 Jiří Chaloupka Ereka-Kaucký 1:53,9 Zdeno Koplík
2005 SWANGOO(GER), 5 Ferdinand Minařík ml. Sand 1:57,0 Ferdinand Minařík ml.
2004 ZAMBESI(GER), 5 Jan Rája Dr. Charvát 1:51,1 Josef Váňa
2003 MONTE CARLO, 6 Jiří Chaloupka LJ & YAMATO 1:50,73 Václav Chaloupka
2002 LYMOND(GER), 7 Dalibor Török Viktor Komárek 1:51,3 Josef Váňa
2001 NEAR DANCER(IRE), 7 Karol Šarina Stavební a nové izolace 2:06,7 Tomáš Šatra
2000 SAMMETSMAN(FR), 5 Jiří Chaloupka Metrostav 1:53,5 Václav Chaloupka
1999 CHAMILL, 4 Dalibor Török Edoc Brno 1:53,7 Martin Suchánek
1998 MICK, 4 Allan Petrlík Hradiště 1:51,3 Allan Petrlík
1997 PALOMIA(FR), 6 Zdeněk Machů Metrostav 1:57,4 Václav Chaloupka
1996 CAYRAS BALL(FR), 4 René Koplík Orion 1:52,2 Václav Chaloupka
1995 GAY DEVIL(GB), 4 Libor Šindar  Večerník Praha 1:55,6 František Vítek
1994 STARTING ORDER(FR), 4 Petr Kubík Petra Janů-Pragokoncert 1:59,2 Václav Chaloupka
1993 LATÉN, 8 František Vávra Hřebčín Napajedla II 1:56,3 František Holčák
1992 NARDEN, 4 Allan Petrlík Žrebčinec Šamorín 1:55,5 Harry Petrlík
1991 CANON, 5 Vlastimil Smolík ZD Všelibice 1:59,1 František Vítek
1990 LATÉN, 5 Vlastimil Smolík K.p. Tlumačov - Hřebčín  2:09,7 František Vítek
1989 MIRRAGE, 5 Ferdinand Minařík st. ČSSS Kladno 2:08,9 Oliva Faltová
1988 VABANK, 4 Ferdinand Minařík st. St.st. Frýdlant 1:58,7 Ferdinand Minařík st.
1987 FLIPPER, 5 Allan Petrlík PP Šamorín 1:59,1 Harry Petrlík
1986 HÁROŠ, 5 Libor Kranát JZD Dolní Němčí 1:58,5 Luboš Janecký
1985 PITTSBURGH, 5 Allan Petrlík PP Šamorín 1:41,9 Harry Petrlík
1984 VAGRAJ, 5 Karol Šarina St.st. Nové Město p/S. 1:44,1 Ferdinand Minařík st.
1983 SANET, 5 Jaroslav Michna SPP ŽV Levice  1:42,8 Jan Palyza
1982 SANET, 4 Vratislav Kubát Koopera SPP ŽV Levice 1:44,6 Eva Palyzová
1981 VALDAJ, 5 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 1:40,8 František Vítek
1980 ISOTOP, 6 Ferdinand Minařík st. TJ St.st. Svinčice 1:42,9 Jaroslav Podolan
1979 MEANDER, 4 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 2:39,6 František Vítek
1978 VALTZ, 5 Theodor Pechát PP Kladruby 2:42,1 Karel Stibůrek
1977 MAYOR, 5 Ferdinand Minařík st. Stáj Xaverov 2:46,3 Tomáš Šatra
1976 LAKMUS, 5 Miloslava Hermansdorferová St.st. Benešov 2:57,0 Josef Krištůfek
1975 ESPADRON(SU), 7 Hildegarda Kolátorová St.st. Tochovice 2:37,9 Josef Kolátor
1974 ESPADRON(SU), 6 Hildegarda Kolátorová St.st. Tochovice 2:38,0 Josef Kolátor
1973 SVAHIM, 4 Jan Košťál Stáj Xaverov 2:46,2 Tomáš Šatra
1972 DIPLOMAT, 5 Miloslava Hermansdorferová PP Kladruby 2:38,0 Josef Krištůfek
1971 CALYPSO, 4 Miroslav Šusta Stáj Xaverov 2:39,1 Jaroslav Houra
1970 CARAVELLA, 4 Miroslav Šusta Stáj Xaverov 2:37,9 Jaroslav Houra
1969 SILVER, 5 Ferdinand Minařík st. Hřebčín Napajedla 2:22,6 Václav Čechura
1968 METRANS, 4 Karel Krejčí SPS Vítkov 2:22,2 Harry Petrlík
1967 MARCELON, 4 Karel Havelka PP Albertovec 2:28,5 Josef Koloc
1966 MYJAVAN, 4 František Huleš Stáj Machnáč 2:22,8 Břetislav Karel
1965 BLATEC, 5 Miloslava Hermansdorferová SPÚ Kladruby 2:26,2 Josef Krištůfek
1964 LYON, 5 Josef Bořík ŠPÚ Motešice 2:27,0 František Hurban
1962 CORNET, 5 Josef Šach St. plem. st. Xaverov 2:28,7 František Hofbauer
1961 CENT, 5 František Toušek ŠPÚ Motešice 2:20,7 František Hurban
1960 HAKIM, 4 Josef Bořík St. hřebčín Kladruby 2:37,6 Jaroslav Houra
1959 KORBEL, 5 Karel Havelka St. hřebčín Napajedla 2:39,0 Josef Celler
1958 KORZÁR, 8 František Toušek Št. žrebčín Nitra 2:41,4 František Hurban
1957 KORAN, 6 Jan Vávra St. hřebčín Tlumačov 2:43,3 Karel Truhlář

Do roku 1960 a v letech 1970-1979 délka 2400 m, v letech 1961-1969 délka 2200 m, v letech 1980-1985 délka 1600 m, v letech 1989 a 1990 délka 2000 m. Nekonána v letech 1963, 2016.

 

LISTINA VÍTĚZŮ GOMBA HANDICAPU (1200 m, čtyřletí a starší) / ROLL OF WINNERS (6f, 4yo+)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 MASTER OF GOLD(FR), 7 Szczepan Mazur TVD, a. s. 1:10,7 Grzegorz Wroblewski
2017 MASTER OF GOLD(FR), 6 Szczepan Mazur TVD, a. s. 1:11,0 Grzegorz Wroblewski
2015 MIKESH(IRE), 6 Jiří Chaloupka Kelso Stables 1:15,5 Tomáš Šatra
2014 CUT ME LOOSE(GB), 4 Jaromír Šafář Ramzan Kadyrov 1:11,1 Arslangirej Šavujev
2012 MERBELA, 6 Milan Zatloukal Leram 1:13,3 Václav Luka ml.
2011 LINE HONEY, 4 Tomáš Lukášek Stáj Mikon 1:10,11 Radim Bodlák
2010 HEAT SET(FR), 4 Jan Rája Martin Wolf-Clint 1:12,0 Dalibor Török
2009 DAIDALOS(GER), 6 Petr Foret Martin Wolf-Clint 1:14,2 Martin Wolf
2008 ACOSS, 6 Jan Rája Hrubý 1:17,2 Lucie Vondrová
2007 SOCR HOUSE, 6 Radek Koplík Zámecký vrch 1:11,0 Jaroslav Votava
2006 GERMAN MALT(IRE), 5 Martina Havelková Dr. Charvát 1:17,1 František Holčák
2005 DJIBOUTI(GER), 8 Jaroslav Kovařík CRB Racing 1:11,1 Pavel Kinský
2004 SCYRIS(POL), 4 Lukáš Kasal Stáj Nýznerov 1:11,1 František Holčák
2003 TALWER, 7 Iva Miličková Svinčice, s.r.o. 1:13,2 Břetislav Karel
2002 TARICTIC(GER), 8 Radek Koplík MANEKO 1:13,7 Zdeno Koplík
2001 TIZNIT(FR), 4 Jiří Chaloupka Akra plus 1:17,5 Václav Chaloupka
2000 TARICTIC(GER), 6 Radek Koplík Vofotronix Trade 1:16,1 Zdeno Koplík
1999 SUN SHINE CLARE(GB), 4 Allan Petrlík J.P. Gastro Žofín 1:13,5 Allan Petrlík
1998 BÁÁ, 4 Blanka Šarinová Varieté Casino u Nováků  1:13,2 Eduard Kotáb
1997 CORSO(POL), 5 Kamil Píchal ŠK Brahal Zl.Moravce  1:18,4 František Holčák
1995 GLEN, 4 Allan Petrlík Stall Bartos  1:18,2 Allan Petrlík
1994 SANTALINO, 8 Vlastimil Smolík Potrebujes  1:15,9 Jaroslav Jelen
1993 PRINCESS BASO(IRE), 5 Pavel Hlavatý Martina  1:21,5 Vladimír Vinklárek
1992 FRÝDLANT, 4 Allan Petrlík Slovakofarma Hlohovec  1:25,9 Harry Petrlík
1991 SUPERMATE(GB), 5 Jaroslav Michna Slatiňany-Zákupy  1:21,2 František Horák
1990 NIPPON, 6 Allan Petrlík ŠPP Šamorín 1:12,6 Harry Petrlík
1989 NIPPON, 5 Allan Petrlík ŠPP Šamorín 1:14,7 Harry Petrlík
1988 ZVON, 4 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 1:16,5 Jiří Janda
1987 VALID, 5 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 1:19,6 Jiří Janda
1986 QUESTOR, 5 Lutz Pyritz PP Motešice  1:17,1 Karel Stibůrek
1985 HARUN, 4 Tomáš Váňa PP Motešice  1:14,9 Eva Palyzová
1984 AMUR, 4 Miroslav Hruška Hřebčín Napajedla 1:17,9 Jaroslav Mašek
1983 SANET, 5 Jaroslav Michna SPP ŽV Levice  1:17,0 Jan Palyza
1982 LIFTBOY, 4 Karol Šarina PP Motešice  1:18,0 Břetislav Karel
1981 VALDAJ, 5 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 1:15,5 František Vítek
1980 EDIT, 4 Josef Dolejší PP Šamorín 1:18,3 Miroslav Šusta
1979 REFLEX, 7 Jaroslav Kunčar St.st. Tochovice 1:16,9 Jaroslav Kunčar
1978 REFLEX, 6 Jaroslav Kunčar St.st. Tochovice 1:13,4 Jaroslav Kunčar
1977 GRANVIL, 5 Richard Winter Školní majetok Šala  1:13,7 Eva Palyzová
1976 VARIÁN, 5 Jan Košťál St.st. Bílina - Svinčice 1:13,8 Jaroslav Podolan
1975 VITAMIN, 4 Miloslava Hermansdorferová PP Kladruby 1:17,0 Josef Krištůfek
1974 JUPITER II, 4 Jan Košťál Beseda  1:13,9 Tomáš Šatra
1973 DONCASTER, 5 Miroslav Hrabovský  St.st. Tochovice 1:14,0 Josef Kolátor
1972 AGON, st. Karel Havelka JO Újezd nad Lesy  1:17,0 Karel Havelka
1971 DAR, 6 Ferdinand Minařík st. Velkovýkrmna Mimoň  1:14,6 Adolf Rada
1970 MOHYL, 4 František Abrahám PP Šamorín 1:14,2 František Hurban
1969 VALENTINO, 4 Ferdinand Minařík st. Hřebčín Napajedla 1:14,6 Václav Čechura
1968 DONALD, 5 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 1:15,7 Nikolaj M. Laks
1967 DONALD, 4 Nikolaj M. Laks Hřebčín Napajedla 1:12,5 Nikolaj M. Laks
1966 CORAL, 3 Nikolaj M. Laks SPÚ Napajedla 1:15,8 Nikolaj M. Laks
1965 BLATEC, 5 Miloslava Hermansdorferová SPÚ Kladruby 1:16,9 Josef Krištůfek
1964 BLATEC, 4 Bohumil Grešínský  SPÚ Kladruby 1:19,0 Stanislav Bárta
1963 BLATEC, 3 Josef Šach SPÚ Kladruby 1:14,7 Stanislav Bárta
1962 BISKAJ, 6 František Huleš St.st. Ahníkov 1:17,8 Josef Krištůfek
1961 VIKOMT, 7 Karel Havelka Hřebčín Napajedla 1:12,7 Josef Celler
1960 VIKOMT, 6 František Huleš Hřebčín Nemošice 1:14,6 Josef Krištůfek
1959 MAJÁK, 5 Vlastimil Vaňátko Šlacht.stanica Horňany  1:14,5 Stanislav Bárta
1958 HEPA, 4 František Toušek Žrebčín Topolčianky 1:16,8 František Hurban
1957 HAVEL, 5 Vlastimil Vaňátko VP Písnice 1:19,2 Josef Koloc
1956 LYR, 5 Josef Bořík Hřebčín Kladruby  1:17,9 Jaroslav Houra
1954 MALÍN, 5 Josef Bořík Žr. Horní Motešice 1:17,0 František Hurban
1953 SILÁK, 4 Karel Havelka Hřebčín Nemošice 1:10,4 Jaroslav Houra
1952 HADAR, 3 Josef Šparlínek Žr. Horní Motešice 1:16,0 František Hurban
1951 LYDIE, 3 Josef Bořík Hřebčín Napajedla 1:16,6 Josef Koloc
1950 DANUŠA, 3 František Toušek Stáj Alka  1:18,1 František Hurban
1949 PAROBEK, 5 Josef Mildorf Stáj Pavla n.spr.  1:15,4 František Hurban
1948 PERSIAN, st. Karel Havelka R.Šolín  1:17,3 Jaroslav Houra
1947 PAROBEK, 3 Jiří Zálešák Stáj Pavla  1:18,0 František Hurban
1946 JIRKA, st. Josef Bořík Stáj Kafri  1:17,8 Josef Strouhal
1945 JINDAMIR, 5 Josef Šach Stáj Martin  1:13,8 František Hurban
1944 CYRILLUS, st Jan Vrábel Stáj Nirvana  1:17,8 Richard Richter
1943 TORONTO, 5 Josef Krištůfek Stáj Anneta  1:17,6 Richard Richter
1942 NORFOLK, 4 Leslie Lomax Stáj Jana 1:17,1 Leslie Lomax
1941 MANVILLE, 6 Josef Bořík K. Mašek 1:23,3 Emil Guttmann
1940 SILVANUS, 4 Josef Šach škpt.vl.voj.J.Čoček  1:18,3 soukr. trénink
1939 BABONA, 4 František Hurban A. Kereszturiová 1:16,8 Ondřej Kereszturi
1938 NAPNYUGTA, 5 Jiří Schejbal Alice Kereszturi  1:16,2 Ondřej Kereszturi
1937 BALZAC, 6 Josef Celler Stáj Ruda  1:17,0 Richard Richter
1936 FÖPARANCSNOK, 4 Jan Holler Stáj Herma  1:21,6 Richard Richter
1935 IDEALIST, 6 Jiří Esch Perutz A.  1:17,6 Arnošt Plechač
1934 LUXOR, 7 Josef Koloc Stáj Irena  1:17,6 Karel Truhlář
1933 LUXOR, 6 Josef Koloc Stáj Irena  1:18,5 Karel Truhlář
1932 LUXOR, 5 Jaroslav Houra Stáj Irena  1:17,5 soukr. trénink
1931 WORKMAN, 6 Alexander Nagy Stall Max  1:19,8 soukr. trénink
1930 SZEGENYLEGÉNY, 4 Josef Biernáczký Stáj Renée  1:18,4 soukr. trénink
1929 WORKMAN, 4 Leopold Halmetschläger Stall Max  1:21,0 Josef Zemanský
1928 LUDVÍK, 3 Václav Mildorf Stáj Čechoslavia  1:15,8 Leslie Lomax
1927 INDIÁN, 5 Arnošt Richter Stáj Hanička  1:20,7 Karel Šmejda
1926 DOROST, 3 Václav Mildorf Stáj Morava 1:15,6 Jaroslav Rosák
1925 ADVENT, 6 Karel Holoubek H.J. Cífka 1:09,4 Karel Šmejda
1924 SOUBRETTA, 4 Štěpán Tuss Stáj Grado  1:18,4 Karel Šmejda

V letech 1991-1993 délka 1300 metrů. Nekonán v letech 1955, 1996, 2013, 2016.