Česky English
Drobečková navigace

Úvod > listiny vítězů > MVM

LISTINA VÍTĚZŮ MEMORIÁLU PROFESORA VÁCLAVA MICHALA (1400 m, tříletí hřebci a valaši) / ROLL OF WINNERS (7f, 3yo c+g)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 SAGAR(IRE) Petr Foret DS Pegas 1:25,5 Dalibor Török
2017 MAMADYSH(FR) Radek Koplík Valentin Bukhtoyarov 1:24,9 Arslangirej Šavujev
2016 MONTJEU THIRD Petr Foret Rabbit Trhový Štěpánov 1:28,3 Petr Juránek
2015 ALDAR(FR) Bauyržan Murzabajev Ramzan Kadyrov 1:27,2 Arslangirej Šavujev
2014 HONZIK(FR*) Petr Foret DS Pegas 1:25,0 Grzegorz Wroblewski
2013 RABBIT MOTIVMAN(GB) Jan Verner Rabbit Trhový Štěpánov 1:27,6 Allan Petrlík
2012 HYACINT(GER*) Petr Foret DS Pegas 1:26,7 Grzegorz Wroblewski
2011 ROCHES CROSS(IRE) Tomáš Lukášek Jasna 1:24,2 Josef Váňa
2010 RABBIT KING(GB) Martin Srnec Rabbit Trhový Štěpánov 1:23,54 Aleš Vaňourek
2009 IRYKLON(POL) Václav Janáček Zámecký vrch 1:26,2 Ladislav Hanousek
2008 KEVIN THE KNIGHT(GER) Ferdinand Minařík ml. Racing Club Salvator 1:29,4 Allan Petrlík
2007 ANOTHER TRUE STORY(GB) Radek Koplík YOKO 1:27,2 Zdeno Koplík
2006 ALAIN(GER) Adam Pekarovič Red Arrows-Ing. Rosina 1:30,8 Jozef Rosina
2005 ARRINAO(GER) Jaroslav Kovařík Blue Blue Sky 1:27,1 Pavel Kinský
2004 CERTUS(FR) Jan Rája Spedition Zavřel 1:28,5 Josef Zavřel
2003 KIFAAB Radek Koplík Martin Wolf-Clint 1:26,1 Martin Wolf
2002 COLLEGE CLASSIC(IRE) Helena Blažková Martin Wolf-Clint 1:27,1 Rudolf Fiala
2001 PERSIO Radek Koplík Clint 1:32,9 Zdeno Koplík
2000 INTERSTICE(GB) Jaroslav Kovařík Cranny Ostrava 1:28,5 Jiří Michal
1999 HYPHEN(GB) Lukáš Kasal Semper Fidelis 1:28,6 Roman Vítek
1998 BLUERIDGE DANCER(IRE) Ivan Kub FCC Folprecht Brno 1:26,1 František Holčák
1997 POWDER RIVER(GB) Allan Petrlík Alex Gorrie - Salvator 1:27,2 Allan Petrlík
1996 PIERO Ramil Děmidov Müller Modletice 1:25,9 Ladislav Šilhavý
1995 ZAIN DANCER(GB) Ramil Děmidov Stewart Aitken 1:27,0 Tomáš Šatra
1994 BADDELIOS(FR) Ivan Kub Paso velkoobchod s.r.o. 1:28,2 Václav Chaloupka
1993 COUNTRY MAN Karol Šarina Marek L. - Xaverov 1:30,5 Tomáš Šatra
1992 TEAM BOY Karol Šarina Deratex - Xaverov 1:28,7 Tomáš Šatra
1991 LYKEION Vlastimil Smolík Nicola Ahrend 1:29,6 František Vítek
1990 ELIOT Ferdinand Minařík st. JZD Jílové 1:25,3 Ladislav Šilhavý
1989 SANTALINO Jaroslav Michna K.p. Tlumačov - Napajedla I 1:26,5 Jaroslav Mašek
1988 VELTER Josef Dolejší JZD AK Slušovice 1:28,5 Jaroslav Kroutilík
1987 FALUN Oliva Faltová ČSSS Kladno 1:27,1 Oliva Faltová
1986 DUKE Tomáš Váňa JZD Tuchoraz 1:32,6 Libor Váňa
1985 ČÍMAN Bronislav Chudyba JZD Slušovice 1:29,6 Václav Chaloupka
1984 MANOR Vratislav Kubát SSM Křeslice 1:29,3 Miroslav Janáček
1983 LAURUS Vratislav Kubát St.st. Uhlířské Janovice 1:31,0 Miroslav Janáček
1982 CEDROS Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 1:31,0 Jaroslav Mašek
1981 SANET Ferdinand Minařík st. Koopera SPP ŽV Levice 1:28,8 Eva Palyzová
1980 LUCIFEE Ferdinand Minařík st. St.st. Tochovice 1:31,4 Jaroslav Kunčar
1979 DURMAN Jaromír Štohanzl St.st. Židlochovice 1:56,6 Václav Chaloupka
1978 MARKO Vlastimil Smolík PP Topolčianky 1:57,9 František Vítek
1977 ARANŽÉR Jaroslav Kunčar St.st. Benešov 1:57,6 František Vítek
  KENTO Ferdinand Minařík st. Stáj Xaverov 1:57,6 Tomáš Šatra
1976 COBALT Vlastimil Smolík St.st. Benešov 1:59,3 František Vítek
1975 SILVANER Vladislav Fedorowicz Hřebčín Napajedla 1:54,9 Jaroslav Mašek

Do roku 1979 délka 1800 m. Do roku 1989 konán pod názvem "Cena tříletých hřebců".