Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


Velký den stáje Pegas korunoval šampión Rate

Dostihovou neděli 28. června v Chuchle Areně Praha zcela ovládla DS Pegas. Její reprezentanti vyhráli tři dostihy, včetně obou vrcholných položek programu. Populární šestiletý tmavý hnědák Black Canyon vyhrál před svým stájovým kolegou Sagarem 71. Velkou květnovou cenu a veleúspěšné odpoledne centrály ze Zhoře u Jihlavy korunoval top-favorit klasické 99. Velké jarní ceny Rate. Obě hvězdy Pegasu přitom na rychlé, ale vcelku pružné a velmi dobře připravené dráze vylepšili historické rekordní časy.

Více

Publikováno 28. 6. 2020 16:39

Mílařské Velké ceny slibují skvělou podívanou!

Původně byl 28. červen termínem 100. Českého Derby, zpožděný začátek sezóny však jubilejní událost odsunul na září. I přesto se tuto neděli v Chuchle Areně Praha klasický dostih tříletých uskuteční, na programu je totiž 99. Velká jarní cena s deseti hřebci a třemi klisnami. Mílařský vrchol vybojují i zástupci starších ročníků, 71. Velká květnová cena má na startu desítku kandidátů. Celkem v osmi položkách programu startuje 106 koní a 26 jezdců, začíná se již ve 12.10 hodin!

Více

Publikováno 25. 6. 2020 15:11

Červnový handicap pro Storm de Nuit

V neděli 21. června se v Chuchle Areně Praha uskutečnil letošní třetí dostihový den, první s diváckou kulisou. V hlavním dostihu, jímž byl Červnový handicap, se po boji prosadila čtyřletá hnědka stáje Cardboard Storm de Nuit, kterou vedl loňský žokej-šampión Adam Florian.

Více

Publikováno 21. 6. 2020 18:19

Dostihy ve Velké Chuchli už i s diváky!

V souvislosti se zvýšením povoleného počtu osob na hromadných a sportovních akcích se dostihový den 21. června uskuteční i s diváky a budou prodávány také jednodenní vstupenky.

Více

Publikováno 18. 6. 2020 11:45

Šampión odstartoval sezónu vítězně

V sobotu 6. června proběhl v Chuchle Areně Praha letošní druhý dostihový den, jehož program nabídl deset silně početně obsazených dostihů. Vrcholy tvořily dvě tradiční zkoušky nejvyšší kategorie, Memoriál Jaroslava Maška a Memoriál profesora Michala, v němž do sezóny vítězně vstoupil loňský juniorský šampión Rate.

Více

Publikováno 6. 6. 2020 19:29

Ignacius Reilly vítězem Velké dubnové ceny

V neděli 24. května byla v Chuchle Areně Praha zahájena letošní metropolitní dostihová sezóna, která kvůli koronavirové situaci odstartovala bez přítomnosti díváků a o měsíc a půl později, než bylo původně plánováno. V osmi dostizích se na ideálně připravené dráze představilo 116 koní a špičkově obsazené byly oba vrcholy programu.

Více

Publikováno 24. 5. 2020 18:58

Hvězdně obsazený start dostihové sezóny!

Master of Gold and jockey Szczepan Mazur

V neděli 24. května bude zahájena dostihová sezóna 2020 v Chuchle Areně Praha, kvůli omezujícím opatřením pro počet osob na hromadných akcích se program uskuteční bez účasti veřejnosti. Nicméně za "zavřené dveře" vidět bude, protože dostihy poběží v živém vysílání, jehož diváci se mohou těšit na početná startovní pole a řadu velkých jmen (nejen) ve dvou hlavních dostizích. Začátek je ve 14.15 hodin.

Více

Publikováno 22. 5. 2020 17:35

Dostihy odstartují 24. května, zatím bez diváků

Dostihová sezóna 2020 v Chuchle Areně Praha začne v neděli 24. května, kvůli platným omezujícím opatřením pro počet osob na hromadných akcích se program uskuteční bez diváků. Nicméně za "zavřené dveře" vidět bude, protože dostihy poběží na internetu v živém vysílání. Hlavními položkami programu opožděné sezónní premiéry budou 93. Gomba handicap a 62. Velká dubnová cena.

Více

Publikováno 7. 5. 2020 12:49

Očekáváme start dostihové sezóny 2020 (video)

Ředitel Chuchle Areny Praha Martin Pecka poskytl internetové televizi Equi TV exkluzivní rozhovor. V něm se mj. dozvíte, jaké mnohé novinky čekají na účastníky i příznivce dostihů a především aktuální stav ohledně zahájení letošní dostihové sezóny.

Více

Publikováno 24. 4. 2020 7:40

Dubnový program a květnové mezinárodní parkurové závody se ruší

Koňské oko

Mezinárodní skokové závody CSI**/*/YH v areálu Chuchle Arena Praha, původně plánované v termínu 28. až 31. května 2020, jsou z důvodu celosvětové pandemie zrušeny. Dále Chuchle Arena Praha ruší všechny akce, které byly na programu v dubnu. Nová termínová listina dostihů i parkurových závodů se připravuje a bude zveřejněna a realizována dle možností v závislosti na celkových opatřeních v celé ČR.

Více

Publikováno 25. 3. 2020 14:09