Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Živé vysílání > Parkury živě

ONLINE VÝSLEDKY / ONLINE RESULTS

V čase konání parkurů je zde můžete sledovat v přímém přenosu - nejbližší akce: neděle 11. října od 8.00 hodin.

Závod Mistrovství ČR ve skocích dětí a juniorů 2020 (806D1)

Soutěž: 03_ 299.3.7 MČR - 3. kolo starší junioři

Aktualizováno 09.08.2020 15:59

Délka[m] / Rychlost[m/min] / stanovený čas / překážky:
K1: 495/350 85 14/12
K2: 475/350 82 14/12
K3: 0/0 0 0/0

Poslední uložený výsledek

Jezdec/Rider Kůň/Horse K1: K2: K3:
Novak Anna Lani LAST MINUTE 64 0 / 82,36 0 / 76,04 0 / 80,16

Výsledky / Results

Pořadí / Order Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject K1: K2: K3:
1 0THP Novak Anna Lani LAST MINUTE 64 JK Záhořany 0 / 82,36 0 / 76,04 0 / 80,16
2 0Q4E Kostková Anna CLINTGOLD Jezdecká stáj Hejdov, z.s. 0 / 84,01 0 / 77,58 0 / 81,32 4 / 41,27
3 0IAB Melmerová Lucie LORETTA 3 JK Equuleus Praha 0 / 78,99 4 / 69,94 0 / 75,53 0 / 38,89
4 0LAF Pařenicová Petra EVERGREEN P AUDIT SULICE 0 / 78,35 4 / 74,10 0 / 75,92 4 / 36,75
5 0JWG Bartková Aneta HORÁKYNĚ JŠ Valdštejnská obora z.s. 0 / 80,63 4 / 74,16 0 / 74,10 0 / 40,67
6 0VZY Přikrylová Pavlína CACHART JK Záhořany 4 / 77,98 0 / 71,91 0 / 80,73 4 / 39,20
7 0XP9 Písařík Adam CHARAMBA BOHEMIA ENERGY Club a.s. 0 / 80,45 0 / 77,46 4 / 81,63 0 / 39,95
8 0K1M Deverová Kateřina CARLOTT Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. 4 / 80,82 0 / 76,57 4 / 80,47
9 0MTV Žižáková Viktorie ETCETERA JK Farma Ptýrov, z.s. 4 / 80,92 4 / 79,57 0 / 81,58
10 0T1R Helebrantová Anna CIKADDO Jezdecká stáj LH Praha 8 / 83,04 0 / 78,68 0 / 80,55
11 0VL0 Matušková Kateřina CARRISTA SK Sportino z. s. 4 / 83,54 4 / 67,51 4 / 75,42
12 0MBZ Očenášková Natálie SALOU Z JK M+M zfp s.r.o 4 / 81,03 0 / 74,38 8 / 78,08
13 0TL7 Kolářová Veronika MAGIC LIFE PAP spol. s r.o. 0 / 79,91 0 / 75,79 13 / 83,38
14 0XBX Jakubcová Tereza HELLO GLASGOW-B Jezdecký klub Tachov 4 / 79,50 4 / 77,61 8 / 78,81
15 0T1E Táboříková Jana CORDELIA 1 Jezdecký klub Karo, z.s. 4 / 80,78 0 / 76,62 13 / 83,67
16 0U7X Bartoňková Nyna MATISSE Radimex Group, s.r.o. 5 / 87,62 0 / 76,64 12 / 81,92
17 0MK1 Hojovcová Marie ARIEL 4 JK Stáj Jelínek 0 / 73,17 8 / 65,99 12 / 72,29
18 0K57 Kodadová Nikita AMARILLO-I JK K+ K Agro chov koní Svržno 4 / 74,67 4 / 71,88 12 / 74,24
19 0W2U Pokorná Adéla CASILLA - KL Jezdecký klub Obora Poděbrady 6 / 90,44 9 / 82,86 9 / 82,86
20 0MML Pártlová Barbora CARRY POTTER Koně Vondrov-JTJ HHC 17 / 88,43 8 / 80,32 5 / 85,20
21 0LCL Slavíčková Lenka HELIX VAN HET NETEHOF JK Mariánovice, z.s. 6 / 89,67 8 / 73,35 17 / 82,83
22 0INV Pavlů Karolína LOLA 2 Jezdecká společnost Kolová z.s. 9 / 86,83 8 / 75,36 16 / 80,05
23 0JG2 Knotková Sára CASANOVA - S JK Mariánovice, z.s. ELM 0 / 75,41
24 0EQP Očenášková Natálie LADY 32 JK M+M zfp s.r.o 1 / 86,43 4 / 75,45
25 0H8L Bartoňková Nyna CRADO VON WICHENSTEIN Radimex Group, s.r.o. 4 / 81,93 4 / 76,07
26 0Z55 Písařík Adam CLAUS DIETER BOHEMIA ENERGY Club a.s. 0 / 81,36 8 / 77,86
27 0VKJ Poledňáková Klára LOTA Z RUSÍNA JK BRANTICE z.s. 8 / 84,00 4 / 70,53
28 0XEA Jakubcová Tereza ORIENTA VAN PRINSEVELD Jezdecký klub Tachov 1 / 85,21 12 / 78,06
29 0VE3 Špačková Veronika CASTER 2 JK Černožice 10 / 89,35 4 / 76,05
30 0T7P Žižáková Viktorie CHERRY BLUE JK Farma Ptýrov, z.s. 4 / 77,06 12 / 71,55
31 0JG5 Kupková Lucie COOL MC FLYNN JK Slapy 19 / 111,11 8 / 81,00
32 0FZR Pavlů Karolína VALENTINE Jezdecká společnost Kolová z.s. 14 / 107,25 16 / 79,92
33 0F1L Špačková Veronika LANDIA 1 JK Černožice 20 / 84,74 12 / 75,68
34 0N0C Melmerová Lucie FILOUBET W&S JK Equuleus Praha 1 / 86,40
35 0KIJ Písařík Adam VERDI-S BOHEMIA ENERGY Club a.s. 9 / 88,76
36 0W1N Žižáková Viktorie CASPAR 1 JK Farma Ptýrov, z.s. 19 / 93,03
37 0JZR Pokorná Adéla ZAIRA CALETTA Jezdecký klub Obora Poděbrady 19 / 111,86
38 0J6D Pakostová Karolína REINE DU BAL JS Ruf, z.s. ELM
39 0KG9 Kráslová Natálie BROOKLYN 1 Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. ELM
39 0V1O Kostková Anna COCO CHICO S Jezdecká stáj Hejdov, z.s. ELM

Dále startuje / Will start

Další / Next Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject