Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Živě > Parkury živě

ONLINE VÝSLEDKY / ONLINE RESULTS

V čase konání parkurů je zde můžete sledovat v přímém přenosu - nejbližší termín: 29. srpna až 1. září.

Závod CPI SUMMER CUP 2019 (613D1)

Soutěž: 17_ 276.N2 Sk. soutěž „T*“ jednokolová soutěž s finále - VC

Aktualizováno 16.06.2019 16:27

Délka[m] / Rychlost[m/min] / stanovený čas / překážky:
K1: 540/375 87 16/13
K2: 380/375 61 9/8

Poslední uložený výsledek

Jezdec/Rider Kůň/Horse K1: K2:
Papoušek Kamil GREAT FEELING 1 0 / 83,80 12 / 48,55

Výsledky / Results

Pořadí / Order Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject K1: K2:
1 318 Opatrný Aleš DUKATO VTH Czech Equestrian Team a.s. 0 / 86,10 0 / 44,11
2 369 Opatrný Aleš SANGRIS BOY Czech Equestrian Team a.s. 0 / 86,62 0 / 45,09
3 229 Kotalík Matěj SIR SID Stáj Dita Opalice z.s. 1 / 88,14 0 / 47,93
4 246 Pospíšil Ondřej EINFACH Stáj Dvůr Židovice 1 / 87,52 0 / 54,16
5 312 Polák Karel EMPIRE 1 JK HAPAX, o.s. 1 / 88,95 0 / 58,11
6 230 Kotalík Matěj LISTON ACHTERHOEK Stáj Dita Opalice z.s. 4 / 86,74 0 / 46,97
7 338 Chýle Jan COOL PARADISE Sportovní stáj Chýle 5 / 87,93 0 / 50,44
8 282 Halíková Andrea COLETTA 1 Miloslav Halík-MHM 1 / 89,24 8 / 53,76
9 241 Roučková Natálie MgA. MATISSE Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. 2 / 92,47 9 / 62,25
10 238 Papoušek Kamil GREAT FEELING 1 Stáj Papoušek, z.s. 0 / 83,80 12 / 48,55
11 283 Tretera Vladimír GANGSTER V/H NODDEVELT Sportovní stáj Tretera 5 / 87,95
12 315 Turečková Veronika EINSTEIN Tecton s.r.o. 5 / 88,52
13 314 Doležal Rudolf QUATTRO CENTO JK Hřebčín Suchá, z.s. 5 / 89,53
14 234 Kincl Josef ml. G-PLEASURE D.D. Stáj Kincl z.s. 5 / 89,77
15 237 Papoušek Kamil MISTER STAR VD ZANDHOEVE Stáj Papoušek, z.s. 5 / 90,75
16 319 Motygin Sergej DYLAN JK Všetice 6 / 91,73
17 330 Arient Ladislav APOLLO 6 JK Cavallomio.eu 8 / 86,82
18 364 Pospíšil Ondřej CONFLIKT Stáj Dvůr Židovice 9 / 87,78
19 240 Roučková Natálie MgA. CLINTGOLD Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. 10 / 91,68
20 313 Polák Karel TALLMANN TN JK HAPAX, o.s. 10 / 93,39
21 347 Murgašová Miriam QUINTAGO Slovensko 11 / 98,71
22 333 Arient Ladislav CARGO 3 JK Cavallomio.eu 14 / 94,16
23 209 Šrámková Markéta CASARELLA JK Falea 14 / 94,41
24 317 Refková Michaela GRACE FEDERICA Easy Jump Team z.s 16 / 86,91
25 250 Simovski Dušan ZERO WASTE KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. 20 / 101,33
26 332 Nágr Ondřej D.AMELUSINA R 22 Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. ELM
26 228 Vondráček Luboš Ing. DEVILINE Z Sportovní stáj Vondráček ELM
26 316 Turečková Veronika CRISTAGO II Tecton s.r.o. RET

Dále startuje / Will start

Další / Next Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject