Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Živé vysílání > Parkury živě

ONLINE VÝSLEDKY / ONLINE RESULTS

V čase konání parkurů je zde můžete sledovat v přímém přenosu - nejbližší termín: neděle 14. června 2020.

Závod CPI SUMMER CUP 2019 (613D1)

Soutěž: 15_ 238.2.2 Sk. soutěž „S**“ s jedním rozeskakováním – 130 cm

Aktualizováno 29.04.2020 16:55

Délka[m] / Rychlost[m/min] / stanovený čas / překážky:
K1: 530/350 91 15/12
R: 320/350 55 8/7

Poslední uložený výsledek

Jezdec/Rider Kůň/Horse K1: R:
Smaha Luděk HTADERMIE 0 / 84,15 4 / 40,01

Výsledky / Results

Pořadí / Order Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject K1: R:
1 117 Papoušek Kamil CHARLYN Stáj Papoušek, z.s. 0 / 82,40 0 / 38,99
2 334 Krajníková Veronika ZAIRA CALETTA Stáj Accom Praha 0 / 87,27 0 / 41,93
3 285 Matějčková Anna GLIERITE Sportovní stáj Tretera 0 / 81,86 0 / 42,85
4 208 Smaha Luděk HTADERMIE Sportovní stáj Smaha Dýšina 0 / 84,15 4 / 40,01
5 290 Štětina Jan GUUS S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 0 / 87,10 4 / 41,03
6 284 Tretera Vladimír FAIR LADY VLS Sportovní stáj Tretera 0 / 85,17 4 / 43,90
7 368 Polák Karel HES BLUE JK HAPAX, o.s. 0 / 83,38 8 / 45,14
8 276 Opatrná Adéla DIABLO 2 Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. 0 / 88,68 13 / 63,16
9 330 Arient Ladislav APOLLO 6 JK Cavallomio.eu 0 / 87,36
10 332 Nágr Ondřej D.AMELUSINA R 22 Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. 0 / 88,12
11 207 Kincl Josef ml. UTOPIE DE LA CHOQUE Stáj Kincl z.s. 4 / 82,69
12 279 Polák Karel MANASQUAN M Z JK HAPAX, o.s. 4 / 82,81
13 322 Jindra Jaroslav HELIOS 3 Stáj JINDRA o.s. 4 / 83,44
14 363 Dohnal Petr TASHITA STÁJ DOHNAL, z.s. 4 / 84,12
15 281 Halíková Andrea PLS QUEEN OF THE CASTLE Miloslav Halík-MHM 4 / 85,66
16 170 Kotalík Matěj CHARRO Stáj Dita Opalice z.s. 4 / 87,29
17 114 Říhová Sandra CLEOPATRA 5 Jezdecká Stáj Arcos 4 / 88,41
18 275 Opatrná Adéla LORDANY 1 Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. 4 / 88,90
19 115 Doležal Rudolf LARS ON JK Hřebčín Suchá, z.s. 5 / 91,06
20 236 Smaha Luděk FLEXICON Sportovní stáj Smaha Dýšina 5 / 93,69
21 212 Dohnal Petr CANTHAGA STÁJ DOHNAL, z.s. 8 / 87,78
22 254 Halíková Andrea LADY PACINO Miloslav Halík-MHM 8 / 89,82
23 89 Papoušek Kamil HARVEY Stáj Papoušek, z.s. 8 / 90,14
24 369 Opatrný Aleš SANGRIS BOY Czech Equestrian Team a.s. 8 / 104,54
25 206 Žíla Zdeněk COMPLIMENT 1 ZH Tlumačov s.p.o. 8 / 106,87
26 333 Arient Ladislav CARGO 3 JK Cavallomio.eu 9 / 93,79
27 256 Tretera Vladimír MANDELA DWERSE HAGEN Sportovní stáj Tretera 12 / 88,10
28 253 Smaha Luděk DOUBLE O SEVEN Z Sportovní stáj Smaha Dýšina 12 / 88,51
29 185 Hanuščinová Michala Mgr. QUENTINA-H Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň, z.s. 14 / 97,94
30 88 Papoušek Kamil NATIVIO VAN HET LELIEHOF Stáj Papoušek, z.s. 15 / 100,79
31 264 Kovářová Jana AKIRA STÁJ DOHNAL, z.s. 16 / 86,44
32 292 Helebrantová Anna GRETA SW Jezdecká stáj LH Praha 16 / 86,57
33 82 Zigová Kateřina CLASSIC FLY MJ Jezdecká Stáj Arcos 16 / 90,59
34 202 Kotalík Matěj LORD RAFAEL Stáj Dita Opalice z.s. 16 / 104,62
35 192 Filip Štěpán GARIBALDI SOHN Stáj Kincl z.s. 20 / 90,48
36 257 Tretera Vladimír EXPENSIVE Sportovní stáj Tretera 29 / 107,84
37 235 Kočí Lenka STING 3 Jezdecký klub Minx Equestrian Team ELM
37 326 Kubrychtová Sára BRUNO WAY Sportovní Stáj EXCLUSIVE EQUESTRIAN, z.s. ELM
39 370 Kubrychtová Sára CITIZEN KANE Sportovní Stáj EXCLUSIVE EQUESTRIAN, z.s. ELM
40 323 Jindra Jaroslav TENERIFES CARESON Stáj JINDRA o.s. RET
40 112 Štefková Petra Mgr. QUEEN ELIZABETH 3 Stáj Arcus Czech RET

Dále startuje / Will start

Další / Next Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject