Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Firemní akce > Pronájem salónků

Pronajměte si salonky ve Velké Chuchli

Zažijte jedinečnou atmosféru závodiště během vaší společenské události i mimo dostihové dny!

Toužíte po unikátním zážitku a hledáte pro společenskou událost neotřelé místo s prvotřídním servisem? Přijeďte se podívat do Velké Chuchle, kde jsme nově zrekonstruovali salonky určené pro firemní i soukromé akce. Těšit se můžete na nápaditý design, prvotřídní servis a atmosféru dostihového závodiště. Salonky si můžete pronajmout i mimo dostihové dny.

Jaké salonky pronajímáme?

Otevřeli jsme nové salonky ve čtvrtém patře budovy ve Velké Chuchli, odkud je báječný výhled nejen na závodiště, ale také do okolí.

Salonky jsme pojmenovali po britských městech, která proslula koňskými dostihy. Mají různou kapacitu, takže se hodí pro velké i menší společenské události.

  • Salonky Doncaster, Epsom a Newmarket pohostí 20 až 80 osob.

  • Až 300 osob se může bavit v salonku Ascot.

Kapacita až 500 osob

Nestačí vám kapacita salonků, protože očekáváte opravdu velkou společnost? Rádi salonky spojíme, takže budete moct pohostit až 500 lidí. Ti si užijí neopakovatelnou atmosféru, protože mezi salonky mohou korzovat a zároveň se kochat výhledy.

Jedinečný soukromý salonek

Nadstandardní je salonek PRESIDENTE SUITE ve druhém patře budovy, který má vlastní vstup a zázemí.

Terasa s výhledy

Ke každému salonku přiléhá zastřešená terasa s dechberoucím výhledem na závodiště, konkrétně na napínavou cílovou rovinku největší dostihové dráhy v České republice. A mimo dostihy se můžete kochat malebným okolím Velké Chuchle.

Občerstvení a program

Připravíme pro vás doprovodný program ušitý na míru i báječné pohoštění. Spojí se tak originální prostředí, perfektní catering a výborná dopravní dostupnost, což jsou tři nezbytné pilíře každé úspěšné akce.

Ještě váháte, zda je Velká Chuchle to pravé?

  • Salonky ve Velké Chuchli jsou prestižní. Poskytnou vám luxusní a neopakovatelné zázemí v atmosféře koňských dostihů.

  • Výborný catering doplníme prvotřídními službami. Zajistíme doprovodný program, hudbu, květiny, osvětlení a cokoli dalšího.

  • Exkluzivitu prostředí podtrhuje jedinečný design. Velká Chuchle už léta přitahuje pozornost těch nejnáročnějších zákazníků.

Prohlédněte si fotogalerii salonků nebo nám zavolejte či napište.