Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Restaurace

 

Naše RESTAURACE je zaměřena nejen na tradiční českou kuchyni, hlavní důraz klademe na čerstvost používaných surovin s využitím sezónních potravin a produktů. OTEVŘENO máme OD PONDĚLÍ DO PÁTKU v čase 11 AŽ 15 HODIN a během námi pořádaných víkendových akcí.

Prostory jsme kompletně rekonstruovali v roce 2018 a nabízíme menu, ze kterého si vyberete, ať už budete mít velký hlad, nebo jen chuť na něco dobrého v příjemném prostředí. Interiéru restaurace dominuje čistý design s přírodními prvky a minimalistickým osvětlením. Prostor je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Mysleli jsme i na nejmenší návštěvníky, pro které vaříme několik oblíbených dětských jídel. Zakládáme si na kvalitě a čerstvosti používaných ingrediencí, na každé dostihové odpoledne připravujeme speciality ze sezónních surovin. Osvěžíte se u nás také pestrou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů, včetně točeného piva nebo domácích limonád.

Na objednávku vám rádi zajistíme rodinné oslavy, firemní akce (párty, rauty, společenské večery, předvánoční akce), přátelská setkání a jiné akce do 200 osob.

Restaurace se nachází v prvním patře tribuny závodiště, přímo nad paddockem, kde jsou před každým dostihem z pár metrů k vidění startující koně. Ze sálu lze rovněž přejít do hlediště tribuny, konkrétně do nejatraktivnějšího sektoru naproti cílovému mezníku dostihové dráhy.

 

restaurace_zanr_2.jpg

restaurace_zanr_3.jpg restaurace_zanr_1.jpg