Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Restaurace

Restaurace

Česká klasika v moderním pojetí, příznivé ceny, designový interiér - to vše je restaurace v prvním patře tribuny závodiště Velká Chuchle.

Prostory jsme kompletně rekonstruovali v roce 2018 a ve spolupráci se šéfkuchařem Danielem Polákem jsme pro hosty připravili menu, ze kterého si vyberete, ať už budete mít velký hlad, nebo jen chuť na něco dobrého v příjemném prostředí. Interiéru restaurace dominuje čistý design s přírodními prvky a minimalistickým osvětlením. Prostor je vhodný i pro rodiny s dětmi, při příznivém počasí je možné posezení na rozlehlé terase s výhledem na areál.

Mysleli jsme i na nejmenší návštěvníky, pro které vaříme několik oblíbených dětských jídel. Zakládáme si na kvalitě a čerstvosti používaných ingrediencí, na každé dostihové odpoledne připravujeme speciality ze sezónních surovin. Osvěžíte se u nás také pestrou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů, včetně točeného piva nebo domácích limonád. Na objednávku vám rádi zajistíme rodinné oslavy, firemní akce (párty, rauty, společenské večery, předvánoční akce), přátelská setkání a jiné akce do 200 osob.

Z restaurace je blízko do paddocku, kde jsou před každým dostihem z pár metrů k vidění startující koně, a stejně tak do hlediště tribuny, přímo naproti cílové rovince.

 

restaurace_zanr_2.jpg

restaurace_zanr_3.jpg restaurace_zanr_1.jpg