Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Sezóna - ZDROJ > 75. ST LEGER

75. ST LEGERDatum konání:
29.11.2020

Datum: neděle 25. října
Areál otevřen: od 10.00 hodin
První dostih: 12.00 hodin
Poslední dostih: 15.30 hodin
Počet dostihů: 8

Vstupné: 150/100 Kč - celý ceník
Parkovné: 100 Kč

informace:

Předprodej vstupenek je zastaven, jelikož vzhledem k aktuálnímu nařízení Vlády ČR se dostihový den v plánovaném termínu 25. října neuskuteční. Na další vývoj situace budeme reagovat ihned po obdržení relevantních informací.

Jakožto pořadatel nejvýznamnějších výkonnostních zkoušek anglického plnokrevníka v ČR považujeme za absolutní prioritu dokončení série letošních klasických dostihů pro tříleté hřebce a klisny, tzn. uskutečnění dostihu St Leger. To v současné situaci protiepidemických opatření není možné, a proto je dostihový den z původního termínu 25. října odložen na neurčito. Propozice na tento dostihový den se ruší, s výjimkou dostihu č. 11201 (75. St Leger) - u tohoto dostihu zůstávají v platnosti dosud přijaté přihlášky s tím, že termín 4. zápisného a OSK bude přizpůsoben případnému náhradnímu datumu konání. Počet a propozice dalších dostihů 11. dostihového dne, který by se uskutečnil v náhradním termínu, budou zveřejněny. Jsme v kontaktu a jednáme s Jockey Clubem ČR o uskutečnění St Leger, kdy vedle nalezení samotného termínu konání celé akce je nutné vyřešit také její financování (ceny dostihů a provozní náklady).

V letošním, velmi náročném roce se, navzdory mnoha přitěžujícím okolnostem, až dosud podařilo v Chuchle Areně Praha uspořádat všechny důležité dostihy, a to bez toho, aby byly kráceny jejich ceny. Pevně doufáme, že i poslední z nejpodstatnějších chovatelských zkoušek sezóny 2020 bude mít svého vítěze.

instagram-logo.png

zanr_sekt2_150.jpg
web_vcp18_06.jpg
web_vcp18_02.jpg

 

Vítězové hlavních dostihů