Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Sezóna - ZDROJ > 67. VELKÁ ČERVNOVÁ CENA AUTO JAROV KUNRATICE, 16. CENA NORY JEANE

67. VELKÁ ČERVNOVÁ CENA AUTO JAROV KUNRATICE, 16. CENA NORY JEANEDatum konání:
1.6.2019

skakaci_hrady_zanr_ctverec.jpgSpeciální dětský program: nejmenší návštěvníci se mohou těšit na jízdy na ponících, loutkové divadlo, králičí hop, malování na obličej, maskota Kubíka s dárečky, nafukovací hrady, hopsací poníky či skákací pytle.

Jahodové hody na terase nad paddockem pak nepochybně osvěží děti i dospělé.

Společnost Auto Jarov Kunratice připravila pro zájemce předváděcí jízdy ve vozech Audi RS3, Audi Q8, Seat Tarraco, Honda CR-V hybrid, Volkswagen T-Cross a Škoda Scala.

Celkem se uskuteční osm dostihů, první z nich startuje ve 14 hodin, areál otevírá již o dvě hodiny dříve. Hlavními body programu šestého pokračování metropolitní sezóny budou nejdůležitější přípravný test pro České Derby 67. Velká červnová cena Auto Jarov Kunratice a 16. Cena Nory Jeane pro tříleté a starší klisny. Dále se letos poprvé na dráze představí dvouletí koně a dva dostihy tohoto odpoledne jsou vyhrazeny aktérům tradičního mezinárodního utkání žákovských jezdců.

 

DALŠÍ NABÍDKA PRO DIVÁKY

Restaurace, rychlé občerstvení - foodtrucky Gorilla Guerilla, ochutnávky: vína Binder, Aperol, cukrová vata, pražené ořechy, káva a palačinky.

Hlediště tribuny (kompletně k sezení) je kryté proti nepřízni počasí. V přízemí tribuny dětský koutek Hříbátka.

 

  

 

instagram-logo.png