Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Sezóna - ZDROJ > 70. VELKÁ KVĚTNOVÁ CENA RENOMIA

70. VELKÁ KVĚTNOVÁ CENA RENOMIADatum konání:
19.5.2019

280419_ceremony_5d_MJM.jpgV hlavním bodu pátého pokračování metropolitní dostihové sezóny se utkají elitní starší mílaři, jimž je určena 70. Velká květnová cena RENOMIA. Celkem se uskuteční osm dostihů, start prvního z nich je ve 14 hodin, areál závodiště se divákům otevře o dvě hodiny dříve.

Do vrcholu programu míří sestava devíti výborných koní a jedním z favoritů nepochybně bude i čtyřletý valach Bridport. Ten před třemi týdny opanoval Memoriál Jaroslava Maška a předání čestných cen, jehož hlavním protagonistou byl syn trenérky Štěpánky Myškové Jakub, patřilo k nejzdařilejším momentům dosavadní sezóny. Kromě čtyř z dubnových soupeřů se tentokrát Bridportovi postaví vítěz loňské Velké jarní ceny Sagar, ve Francii kvalitně rozběhaný Zock, stříbrný z Velké dubnové ceny Cape Freedom a nedávno v Mnichově úspěšný Mormill.

SPECIÁLNĚ PRO DĚTI

Jízdy na ponících zdarma, venkovní hřiště s atrakcemi (trampolíny, kolotoč), krytý dětský koutek v přízemí tribuny.

DALŠÍ NABÍDKA PRO DIVÁKY

Restaurace, rychlé občerstvení. Hlediště tribuny (kompletně k sezení) je kryté proti nepřízni počasí.

 

 

instagram-logo.png

Společnosti TOTO CZ, která na závodištích provozuje sázky pod značkou Betino, se zatím, i přes intenzivní jednání s Ministerstvem financí ČR, nepodařilo obnovit licenci pro provozování sázek. Proto nelze sázky Betino na nedělním dostihovém dni přijímat. Dostihové sázky nabízí společnost Tipsport, která má v přízemí tribuny informační/registrační místo a v areálu sázkové pokladny, u nichž je, po zaregistrování se, možno sázet. Sázky u Tipsportu je možné uzavírat rovněž online (mobilní aplikace). Aktuální vyjádření sázkové kanceláře TOTO CZ: V současné době je společnost TOTO CZ těsně před vydáním nové licence pro provozování sázek, žádost je podána na období následujících 6 let. Zároveň společnost připravuje změny v softwaru tak, aby vyhovoval takzvané reportingové vyhlášce č. 10/2019 Sb (zveřejněna v lednu 2019), nabývající účinnosti dnem 1. června 2019. Nová vyhláška nám nově ukládá řadu nových informačních povinností vůči MF ČR. Tento proces bohužel znamená určité nutné zákonné kroky, které spuštění sázkového provozu odloží o několik týdnů. Pevně věříme, že se nám tyto kroky podaří absolvovat úspěšně tak, abychom činnost sázkové kanceláře plně obnovili v průběhu června 2019.