Česky English
Drobečková navigace

Úvod > listiny vítězů > VČC+CNJ

LISTINA VÍTĚZŮ VELKÉ ČERVNOVÉ CENY (2200 m, tříletí) / ROLL OF WINNERS (11f, 3yo)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 SAUL(GB) Beysim Ferhanov Hana Horčičková 2:21,5 Helena Vocásková
2017 BLACK CANYON(FR) Petr Foret DS Pegas 2:26,6 Dalibor Török
2016 TIMEKEEPER(IRE) Jaromír Šafář Statek Blata Český ráj 2:25,3 Josef Váňa
2015 SIRIUS SHINE(IRE) Jaroslav Línek DAR 2:24,3 Allan Petrlík
2014 TANNHAEUSER(FR) Jan Verner Stáj Englicovi 2:20,8 Tomáš Váňa
2012 PEGAS(GB) Gary Hind DS Pegas 2:23,5 Grzegorz Wroblewski
2011 ROCHES CROSS(IRE) Jan Rája Jasna 2:22,1 Josef Váňa
2010 TALGADO(GB) Vendula Korečková Lider Racing Stable 2:21,1 Filip Neuberg
2009 PUMPKIN Dušan Andrés Rabbit Trhový Štěpánov 2:31,9 Grzegorz Wroblewski
2008 DICK MORRIS(IRE) Radek Koplík Dr. Charvát 2:26,8 František Holčák
2007 SHAMAN Jiří Palík K-K Metal, a. s. 2:26,4 Martin Suchánek
2006 BABIE LATO(POL) Jaroslav Kovařík Wrbna Racing 2:28,5 Čestmír Olehla
2005 PEINTURE NAIVE(FR) Nicky Mackay Pegas Znojmo 2:20,3 Roman Vítek
2004 TORLUS(GER) Radek Koplík KVM Consult 2:26,5 Zdeno Koplík
2003 RADBEC Ilona Třešňáková Výstavba Hostivice 2:19,2 Oliva Faltová
2002 PODEROSO(GER) Dalibor Török Galaxie-H.M. 2:18,9 Pavla Váňová
2001 TRIBAL INSTINCT(IRE) Jaroslav Michna Ray Racing 2:21,3 František Holčák
2000 VICTIS(POL) Jan Demele Stáj Wrbna 2:20,3 Čestmír Olehla
1999 RAY OF LIGHT(IRE) Kamil Píchal FCC Folprecht Brno 2:18,81 František Holčák
1998 SAMMETSMAN(FR) Karol Šarina Centrotex 2:28,3 František Holčák
1997 NORA JEANE(IRE) Karol Šarina Rainbow Racing 2:19,2 Tomáš Šatra
1996 SEXMAN(POL) Dušan Andrés Benyslaw 2:22,2 František Holčák
1995 CERBERUS Jan Demele Fatra 2:20,8 Radek Vraj
1994 FOLK Vlastimil Smolík Zátka 2:29,7 Ladislav Šilhavý
1993 AMANDE PRALINE(FR) Petr Kubík Fond PZK 2:20,3 Václav Chaloupka
1992 ASTRA Theodor Pechát PCHK Žrebčín Motešice 2:22,8 Theodor Pechát
1991 LYKEION Vlastimil Smolík Nicola Ahrend-Napajedla 2:22,1 František Vítek
1990 GIMT Ferdinand Minařík st. K.p. Tlumačov - Napajedla I 2:25,1 Jiří Janda
1989 NIKOS Vlastimil Smolík K.p. Tlumačov - Napajedla II 2:23,8 František Vítek
1988 LATÉN Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 2:26,2 František Vítek
1987 CHALCEDON Theodor Pechát Hřebčín Napajedla 2:24,0 Jiří Janda
1986 MAUR Josef Dolejší JZD Slušovice 2:25,2 Václav Chaloupka
1985 MAYO Stanislav Koubek  JZD Slušovice 2:22,6 Václav Chaloupka
1984 KLEÓN Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 2:22,4 František Vítek
1983 TARAN Vratislav Kubát VV Zákupy 2:19,3 Jaroslav Drlík
1982 CEDROS Milan Klučka Hřebčín Napajedla 2:25,8 Jaroslav Mašek
1981 MACAO Josef Dolejší PP Šamorín 2:23,3 Harry Petrlík
1980 MEANDER, 5 Theodor Pechát Hřebčín Napajedla 2:26,0 František Vítek
1979 SPARTA, 3 Josef Dolejší JZD Mír Všelibice 2:26,3 František Vítek
1978 ISOTOP, 4 František Huleš St.st. Bílina - Svinčice 2:27,8 Jaroslav Podolan
1977 KENTO, 3 Ferdinand Minařík st. Stáj Xaverov 2:23,9 Tomáš Šatra
1976 GAMAR(SU), 3 Vlastimil Smolík VV Zákupy 2:22,0 Karel Havelka
1975 LAKMUS, 4 Miloslava Hermansdorferová St.st. Benešov 2:23,7 Josef Krištůfek
1974 LAKMUS, 3 Vlastimil Smolík St.st. Benešov 2:24,2 Josef Krištůfek
1973 VAL II, 3 František Huleš Hřebčín Napajedla 2:22,9 Jaroslav Mašek
1972 VALERIANA, 3 Antonín Lukášek  St.st. Nové Město p/S. 2:20,5 Antonín Lukášek
1971 HVIEZDAR, 3 Miroslav Šusta PP Šamorín 2:26,8 Miroslav Šusta
1970 CALYPSO, 3 Miroslav Šusta Stáj Xaverov 2:23,1 Jaroslav Houra
1969 RELIEF, 3 František Huleš PP Kladruby 2:21,4 Josef Krištůfek
1968 DAR, 3 Jan Košťál VV Mimoň 2:29,1 Adolf Rada
1967 SILVER, 3 Nikolaj M. Laks Hřebčín Napajedla 2:20,2 Nikolaj M. Laks
1966 GAZAL, 3 František Toušek SPÚ Napajedla 2:21,4 Josef Celler
1965 BLATEC, 5 Miloslava Hermansdorferová SPÚ Kladruby 2:29,6 Josef Krištůfek
1964 MOLODĚC, 3 Bohumil Grešínský  SPÚ Kladruby 2:23,0 Stanislav Bárta
1963 LYON, 4 Josef Bořík ŠPÚ Motešice 2:21,4 František Hurban
1962 LYON, 3 Josef Bořík ŠPÚ Motešice 2:21,1 František Hurban
1961 CORNET, 4 Josef Šach SPS Xaverov 2:24,4 František Hofbauer
1960 TUDOR, 3 Josef Šach SPS Xaverov 2:21,8 František Hofbauer
1959 CENT, 3 František Toušek Žrebčín Motešice 2:22,6 František Hurban
1958 HAVRAN, 3 Karel Havelka Hřebčín Napajedla 2:21,8 Josef Celler
1957 KORBEL, 3 Josef Šach Hřebčín Napajedla 2:19,8 Josef Celler
1956 BLYSKAČ, 3 František Toušek Žrebčín Motešice 2:21,0 František Hurban
1955 SYMBOL, 4 Jaroslav Mašek Žrebčín Prešov 2:22,1 Karel Truhlář
1954 SYMBOL, 3 Jaroslav Mašek Žrebčín Prešov 2:24,6 Karel Truhlář
1953 MAKAR, 3 Josef Bořík Hřebčín Nemošice 2:19,3 Jaroslav Houra
1952 HÁJEK, 3 Oldřich Merta KVP Praha 2:20,4 Josef Celler

Do roku 1980 pro tříleté a starší. V roce 2013 nekonána kvůli povodni.

 

LISTINA VÍTĚZEK CENY NORY JEANE (1600 m, tříleté a starší klisny) / ROLL OF WINNERS (1m, 3yo+ f+m)

rok / year vítězná klisna / winning filly (mare) jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 SAŠA(GB), 4 Vendula Korečková Stáj Lascar-Váňa 1:39,4 Tomáš Váňa
2017 VENILLIA, 3 Milan Zatloukal Orling 1:39,2 Martina Růžičková
2016 DALLY HIT(IRE), 5 Jiří Palík Hippolit Star Pejšková 1:38,8 Ivana Pejšková
2015 MONEY FOR DANNY(IRE), 4 Jan Rája Avarrio Praha 1:41,1 Karel Germič
2014 MARUSCHKA(IRE), 3 Vendula Korečková Equivet 1:42,5 Václav Luka
2013 SAPSIREE(IRE), 3 Bayuržan Murzabajev Joly 1:42,3 Tomáš Šatra
2012 CARRIE, 5 Jan Rája Riviera 1:39,0 Tomáš Váňa
2011 APINOA, 5 Jiří Chaloupka Euroframe-Váňová 1:38,6 Hana Váňová
2010 TRINITY(GER), 4 Ingrid Koplíková Václav Slovák 1:37,67 Zdeno Koplík
2009 FARTINA, 3 Martina Havelková Kovář Zlín Louky 1:44,0 Karel Héč
2008 APASKA, 4 Dušan Andrés www.topcentrum.cz 1:43,4 František Vocásek
2007 HIGH RESERVATION(IRE), 4 Jiří Chaloupka DS Pegas 1:58,1 Roman Vítek
2006 HIGH RESERVATION(IRE), 3 Jan Korpas DS Pegas 1:41,3 Roman Vítek
2005 OLD ROSE(GER), 5 Jakub Pavlíček Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek 1:41,0 Filip Neuberg
2004 FATRA LINE, 3 Ferdinand Minařík ml. Sieza 1:40,7 Ferdinand Minařík ml.

V roce 2007 délka 1800 m.