Česky English
Drobečková navigace

Úvod > listiny vítězů > VKC

LISTINA VÍTĚZŮ VELKÉ KVĚTNOVÉ CENY (1600 m, čtyřletí a starší) / ROLL OF WINNERS (1m, 4yo+)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 IDEAL APPROACH(IRE), 6 Jiří Chaloupka Lokotrans 1:36,60 Luboš Urbánek
2017 ALDAR(FR), 5 Jaromír Šafář Ramzan Kadyrov 1:36,7 Tomáš Šatra
2016 CHARDONNEY TCHEQUE(FR), 8 Jiří Chaloupka Dr. Charvát 1:36,9 Tomáš Šatra
2015 CHARDONNEY TCHEQUE(FR), 7 Jiří Chaloupka Dr. Charvát 1:39,3 Tomáš Šatra
2014 CHARDONNEY TCHEQUE(FR), 6 Martina Havelková Dr. Charvát 1:43,5 Tomáš Šatra
2013 CHARDONNEY TCHEQUE(FR), 5 Martin Srnec Dr. Charvát 1:40,4 Tomáš Šatra
2012 SHARPOUR(IRE), 8 Petr Foret YOKO 1:36,8 Zdeno Koplík
2011 SHARPOUR(IRE), 7 René Koplík YOKO 1:37,3 Zdeno Koplík
2010 IRYKLON(POL), 4 Jiří Chaloupka Zámecký vrch 1:38,4 Václav Luka ml.
2009 SHARPOUR(IRE), 5 Radek Koplík YOKO 1:37,2 Zdeno Koplík
2008 BLUE CORAL(IRE), 4 Ferdinand Minařík ml. Dr. Charvát 1:41,6 Tomáš Šatra
2007 DE ROBERTO(IRE), 4 Václav Janáček Dr. Charvát 1:40,2 František Holčák
2006 MASTMAN(IRE) 4 Jan Rája Dr. Charvát 1:44,3 Josef Váňa
2005 ZAMBESI(GER), 6 Jan Rája Dr. Charvát 1:39,5 Josef Váňa
2004 TRIBAL INSTINCT(IRE), 6 Jan Demele Dr. Charvát 1:40,0 František Holčák
2003 TRIBAL INSTINCT(IRE), 5 Günther Schadler Dr. Charvát 1:37,3 František Holčák
2002 NEAR DANCER(IRE), 8 Karol Šarina Stavební a nové izolace 1:43,5 Tomáš Šatra
2001 HYPHEN(GB), 5 Ivan Kub Semper Fidelis 1:37,7 Roman Vítek
2000 HYPHEN(GB), 4 Ivan Kub Semper Fidelis 1:38,6 Roman Vítek
1999 EMLAH(USA), 5 Dean Russel McKeown Stáj Joly 1:42,7 František Vítek
1998 SANTA LUCK, 4 Martin Knauer Kaumy Fulnek 1:38,6 Jiří Uhl
1997 GAY DEVIL(GB), 6 Libor Šindar  Večerník Praha 1:38,1 František Vítek
1996 GAY DEVIL(GB), 5 Libor Šindar  Večerník Praha 1:41,1 František Vítek
1995 PALOMIA(FR), 4 Petr Kubík Investiční banka a.s. 1:39,1 Václav Chaloupka
1994 ARCHITEKTURA, 4 Allan Petrlík Václav Kozel 1:42,2 Harry Petrlík
1993 GLEN TURNER(GER), 4 Martin Fiala Hřebčín Napajedla II 1:39,5 František Vítek
1992 LÉVI, 5 Jiří Michal Žrebčín Topolčianky 1:39,6 František Vítek
1991 LÉVI, 4 Vlastimil Smolík ŠPP Topolčianky 1:44,0 František Vítek
1990 CANON, 4 Vlastimil Smolík JZD Všelibice - Napajedla 1:38,3 František Vítek
1989 VABANK, 5 Ferdinand Minařík st. St.st. Frýdlant 1:41,1 Ferdinand Minařík st.
1988 VABANK, 4 Ferdinand Minařík st. St.st. Frýdlant 1:39,7 Ferdinand Minařík st.
1987 NIKOLA, 4 Allan Petrlík PP Šamorín 1:38,6 Harry Petrlík
1986 HÁROŠ, 5 Libor Kranát JZD Dolní Němčí 1:38,9 Luboš Janecký
1985 KLEÓN, 4 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 1:44,2 František Vítek
1984 LOKAJ, 4 William Lord JZD Slušovice 1:42,4 Piotr Czarniecki
1983 VAVŘÍN, 4 Vratislav Kubát VV Zákupy 1:40,4 Jaroslav Drlík
1982 LORENZO, 4 Ferdinand Minařík st. PP Topolčianky 1:43,7 František Vítek
1981 AGADIR, 5 Ferdinand Minařík st. Hřebčín Napajedla 1:44,0 Jaroslav Mašek
1980 CENTURY CHIEF, 4 Vratislav Kubát Mladý svět 1:56,3 František Vítek
1979 NIKOLAS, 4 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 1:54,8 František Vítek
1978 KENTO, 4 Ferdinand Minařík st. Stáj Xaverov 1:59,1 Tomáš Šatra
1977 ELEVACE, 3 Jan Košťál Hřebčín Napajedla 1:56,2 Jaroslav Mašek
1976 LINCOLN, 4 Miloslava Hermansdorferová PP Kladruby 1:56,8 Josef Krištůfek
1975 LAKMUS, 4 Miloslava Hermansdorferová St.st. Benešov 1:54,9 Josef Krištůfek
1974 LAKMUS, 3 Vlastimil Smolík St.st. Benešov 1:53,7 Josef Krištůfek
1973 QUINTAL, 3 Josef Šach Stáj Xaverov 1:54,4 Tomáš Šatra
1972 CRAPOM, 3 Miloslava Hermansdorferová PP Kladruby 1:58,0 Josef Krištůfek
1971 DIPLOMAT, 4 Miloslava Hermansdorferová PP Kladruby 2:00,1 Josef Krištůfek
1970 CARAVELLA, 4 Jan Košťál Stáj Xaverov 1:52,7 Jaroslav Houra
1969 SILVER, 5 Ferdinand Minařík st. Hřebčín Napajedla 1:54,6 Václav Čechura
1968 VALIS, 3 Ferdinand Minařík st. Hřebčín Napajedla 1:54,6 Nikolaj M. Laks
1967 VARDAR, 3 Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 1:54,8 Nikolaj M. Laks
1966 MYJAVAN, 4 Josef Kieryk Stáj Machnáč 1:55,2 Břetislav Karel
1965 MYJAVAN, 3 František Huleš Stáj Machnáč 2:01,2 Břetislav Karel
1964 LYON, 5 František Toušek ŠPÚ Motešice 1:52,0 František Hurban
1963 LYON, 4 Josef Bořík ŠPÚ Motešice 1:57,4 František Hurban
1962 CORNET, 5 Josef Šach SPS Xaverov 1:55,9 František Hofbauer
1961 CORVETTA, 3 Josef Šach SPS Xaverov 1:53,6 František Hofbauer
1960 TUDOR, 3 Oldřich Merta SPS Xaverov 1:52,1 František Hofbauer
1959 KORBEL, 5 Miroslav Šusta St. hřebčín Napajedla 1:54,8 Josef Celler
1958 HAVRAN, 3 Karel Havelka St. hřebčín Napajedla 1:54,9 Josef Celler
1957 KORBEL, 3 Josef Šach St. hřebčín Napajedla 1:53,9 Josef Celler
1956 SINAJ, 3 Karel Havelka Hřebčín Napajedla 1:53,8 Josef Celler
1955 PÁRIS, 3 Josef Šach SPS Xaverov 1:54,5 František Hofbauer
1954 PAROBOK, 3 Josef Bořík ŠM Hubice 1:52,6 Jaroslav Houra
1953 MAKAR, 3 Josef Bořík Hřebčín Nemošice 1:51,8 Jaroslav Houra
1952 HÁJEK, 3 Oldřich Merta KVP Praha 1:54,2 Josef Celler
1951 LIAN, 3 Karel Havelka Stáj JSČZ 2:12,5 Jaroslav Houra
1950 KORTÉŠ, 3 Karel Havelka Stáj Pluto 2:24,6 Jaroslav Houra

V roce 1950 délka 2200 m, v letech 1951-1980 délka 1800 m. Do roku 2006 pro tříleté a starší.