Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Jezdecká akademie

Jezdecká akademie

Touží Vaše dítě jezdit a Vy mu chcete poskytnout tu nejlepší možnost? Potom je tu pro Vás skvělá příležitost! Nově otevřená Jezdecká akademie přímo v Chuchle Areně Praha.

K dispozici máme skvělé a ověřené jezdecké koně a poníky, kteří jsou denně přiježďováni aktivními jezdci. Nabízíme jezdecké hodiny pod zkušeným vedením.

Všechny hodiny jsou přizpůsobeny individuálním potřebám jezdce, jeho zkušenostem a věku. Součástí je i příprava koně na ježdění a obstarání koně po ježdění vždy pod dohledem instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI

Začátečnické hodiny probíhají podle dovednosti jezdce na lonži, postupně se lonž odstraňuje. Jezdec se učí správně sedět, cítit rytmus a vytvářet si cit pro rovnováhu. Jezdec by měl být postupem času schopný koně ovládat bez problému v kroku i klusu bez lonže a mít základy cvalu. Jezdce zároveň učíme efektivně používat pomůcky. Samozřejmostí je i péče o koně před i po ježdění, včetně sedlání a popisu jednotlivých částí výstroje. To vše probíhá vždy pod dohledem instruktora.

POKROČILÍ

U pokročilých jezdců se volně pokračuje s jejich stávajícím výcvikem. Měli by být schopni ovládat koně v kroku i cvalu na jízdárně a zdokonalovat se v další drezurní práci. Poté se jezdci učí překonávat kavalety či skoky.

 

 

Nabídka lekcí:

 Náplň Doba trvání Cena
Jedna indivduální lekce pro pokročilé - pony, nebo velký kůň  45 minut  800 Kč
Jedna indivduální lekce pro začátečníky - lonž pony, nebo velký kůň  30 minut  700 Kč
Deset lekcí na koni pro začátečníky (platnost tři měsíce)  30 minut  6500 Kč
Deset lekcí na koni pro pokročilé (platnost tři měsíce)  45 minut  7500 Kč

 

Barbora Tomanová

Telefon: +420 776 568 505
E-mail: barbora.tomanova@velka-chuchle.cz