Česky English
Drobečková navigace

Úvod > listiny vítězů > VJC+MdF

LISTINA VÍTĚZŮ VELKÉ JARNÍ CENY (1600 m, tříletí hřebci a klisny) / ROLL OF WINNERS (1m, 3yo c+f)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 SAGAR(IRE) Jack Mitchell DS Pegas 1:37,37 Dalibor Török
2017 SIR SUN(FR) Jiří Chaloupka Lokotrans 1:40,6 Luboš Urbánek
2016 LAGARO Jan Verner DAR 1:37,4 Allan Petrlík
2015 ALDAR(FR) Bauyržan Murzabajev Ramzan Kadyrov 1:39,3 Arslangirej Šavujev
2014 SIMPLY OZZY(IRE) Jiří Chaloupka Leram 1:38,4 Václav Luka
2013 TALAR(GB) Jiří Chaloupka GM Electronic 1:45,1 Václav Luka
2012 MYSTIC SWING(GER) Milan Zatloukal Lokotrans 1:39,8 Eduard Kotáb
2011 CHARDONNEY TCHEQUE(FR) Milan Zatloukal Dr. Charvát 1:42,6 Tomáš Šatra
2010 INNOVATOR(GER) Jaroslav Línek OMS 1:41,7 Zuzana Kubovičová
2009 AGE OF JAPE(POL) Jean Pierre Lopez Bača Palkovice 1:43,2 František Holčák
2008 DICK MORRIS(IRE) Radek Koplík Dr. Charvát 1:46,0 František Holčák
2007 LORD SILVANO(GER) Jiří Chaloupka CK Martin Tour 1:40,3 Michal Lisek
2006 DE ROBERTO(IRE) Martin Dwyer R. P. Behan 1:39,5 Edward Lynam
2005 VETO Dušan Andrés DC Zámrsk, MUDr. Bruna V. 1:38,2 Lenka Horáková
2004 MONOLIT Martin Knauer Red Arrows-Ing. Rosina 1:40,5 Jozef Rosina
2003 ALL MEINE TRÄUME(GER)  Jaroslav Donoval Gaso Zlín 1:37,8 Filip Neuberg
2002 RICHEST VEIN(IRE) Anthony McGlone Pegas a.s. Znojmo 1:40,4 Roman Vítek
2001 TRIBAL INSTINCT(IRE) Jaroslav Michna Ray Racing 1:38,0 František Holčák
2000 SHARP FOCUS(USA) John F. Egan Ray Racing 1:37,4 František Holčák
1999 RAY OF LIGHT(IRE) Kamil Píchal FCC Folprecht Brno 1:38,6 František Holčák
1998 BLUERIDGE DANCER(IRE) Ivan Kub FCC Folprecht Brno 1:38,3 František Holčák
1997 NORA JEANE(IRE) Karol Šarina Rainbow Racing 1:37,5 Tomáš Šatra
  NOBLE BLADE(GER) Stephan Davis Stall Fiesta 1:37,5 Wilfried Kujath
1996 GLOWING(FR) Dušan Andrés Kora-Law Soziri V.Karlovice 1:43,6 František Holčák
1995 KERRIER(IRE)  Georgine Frost  Mme. J. Belmont 1:40,8 Francois Belmont
1994 CERESTO  Adolf Pettermann  Horse Farm 1:39,0 Jaroslav Kroutilík
1993 ROZLET  Marek Stromský  Stáj Daccord Albertovec 1:40,5 Vít Holý
1992 TEAM BOY  Karol Šarina Deratex - Xaverov 1:40,8 Tomáš Šatra
1991 ROZMAR  Jozef Bojko  Koopera Levice 1:43,0 Otto Suchovský
1990 CENTINO  Vlastimil Smolík K.p. Tlumačov - Napajedla II 1:40,6 František Vítek
1989 SANTALINO  Jaroslav Michna K.p. Tlumačov - Napajedla I 1:39,6 Jaroslav Mašek
1988 ARVA  Vlastimil Smolík PP Topolčianky 1:39,7 František Vítek
1987 NIPPON  Allan Petrlík PP Šamorín 1:41,4 Harry Petrlík
1986 DYNAMIT  Miloš Hanák  JZD Jílové 1:41,3 Ladislav Šilhavý
1985 MARCO POLO  Milan Klučka ACHP Slavkov 1:41,5 Josef Miška
1984 ZORRO  Milan Klučka PP OZ Albertovec 1:46,5 Jiří Suchánek
1983 PITTSBURGH  Josef Dolejší PP Šamorín 1:40,6 Harry Petrlík
1982 VAGRAJ  Ferdinand Minařík st. St.st. Nové Město p. S. 1:41,3 Ferdinand Minařík st.
1981 MACAO  Josef Dolejší PP Šamorín 1:41,4 Harry Petrlík
1980 VAJGAR  František Huleš ŠZP Hluboká 1:41,3 František Huleš
1979 SPARTA  Josef Dolejší JZD Všelibice 1:41,7 František Vítek
1978 NANON  Richard Winter Stáj Xaverov 1:47,1 Tomáš Šatra
1977 KENTO  Ferdinand Minařík st. Stáj Xaverov 1:41,9 Tomáš Šatra
1976 SUDAN  František Huleš Hřebčín Napajedla 1:40,1 Jaroslav Mašek
1975 VERONAL  František Huleš Hřebčín Napajedla 1:43,0 Jaroslav Mašek
1974 LAKMUS  Václav Kučera  St.st. Benešov 1:41,2 Josef Krištůfek
1973 VAL II Jaroslav Drlík  Hřebčín Napajedla 1:42,0 Jaroslav Mašek
  SEAL CS(IRE) Vladislav Fedorowicz Hřebčín Napajedla 1:42,0 Jaroslav Mašek
1972 DELEGACE  František Huleš Hřebčín Napajedla 1:40,5 Jaroslav Mašek
1971 CENTURY  Josef Šach Stáj Mladý svět 1:40,5 Miroslav Šmídek
1970 VAX  János Detari  Stáj Xaverov 1:40,1 Mihály Gelics
1969 RELIÉF  Miloslava Hermansdorferová PP Kladruby 1:39,4 Josef Krištůfek
1968 METRO  Josef Šach VV Mimoň 1:41,3 Adolf Rada
1967 SILVER  Nikolaj M. Laks Hřebčín Napajedla 1:37,4

Nikolaj M. Laks

1966 DVINA Nikolaj M. Laks SPÚ Napajedla 1:38,7 Nikolaj M. Laks
  CORVET Josef Šach Stáj Xaverov 1:38,7 Josef Šach
1965 FLORET  Josef Šach Stáj Xaverov 1:44,9 Josef Šach
1964 VALOR  Jaroslav Mašek SPS Vítkov 1:43,3 Karel Truhlář
1963 NIL  Josef Šach SPS Xaverov 1:41,0 František Hofbauer
1962 NIGERIA  Bohumil Grešínský  SPS Xaverov 1:44,2 František Hofbauer
1961 CESAR  Josef Bořík SPÚ Kladruby 1:40,3 Jaroslav Houra
1960 CEJLON  Jaroslav Mašek St. hřebčín Tlumačov 1:41,6 Karel Truhlář
1959 BISKAJ  František Huleš SPS Chomutov 1:48,0 Josef Koloc
1958 HAVRAN  Karel Havelka Hřebčín Napajedla 1:41,3 Josef Celler
1957 MAJÁK  František Huleš Šlacht.stanica Horňany  1:40,7 Stanislav Bárta
1956 BLYSKAČ  František Toušek Žrebčín Motešice 1:40,9 František Hurban
1955 BLAVA  František Huleš Žrebčín Motešice 1:40,8 František Hurban
1954 SYMBOL  Jaroslav Mašek Žrebčín Prešov 1:46,8 Karel Truhlář
1953 MAKAR  Josef Bořík Hřebčín Nemošice 1:38,3 Jaroslav Houra
1952 HÁJEK  Oldřich Merta KVP Praha 1:43,4 Josef Celler
1951 LIAN  Karel Havelka JSČZ 1:48,4 Jaroslav Houra
1950 KORTÉŠ  Karel Havelka Stáj Pluto 1:47,1 Jaroslav Houra
1949 BOSNA  Josef Šach Stáj Alka  1:45,6 František Hurban
1948 BRAT  Karel Havelka Stáj Muška 1:47,5 Jaroslav Houra
1947 PANOŠ  František Hofbauer  Stáj A.P. 1:44,3 Josef Celler
1946 CESTA  Bohumil Klečka  Stáj Remú 1:46,0 František Hurban
1945 LYMBERT  Josef Šach Stáj Hluboká 1:47,2 František Hurban
1944 PERSIANER  Leslie Lomax Eberhard Mauve 1:49,6 Karel Šmejda
1943 DANILO  Artur Danegger  Stáj Mija 1:46,9 Karel Šmejda
1942 LIONEL  Leslie Lomax Stáj Jana 1:46,4 Leslie Lomax
1941 PILOT  Jan Vrábel Eberhard Mauve 1:48,8 Richard Richter
1940 KORSIČAN  Leslie Lomax Stáj Ruda  1:50,5 Leslie Lomax
1939 CYKLON  Josef Bořík Stáj Mánička 1:49,6 Jaroslav Rosák
1938 TORBÁGY  Jan Blazsek  Stáj Harry 1:58,0 Richard Richter
1937 TORNADO  Oldřich Merta Stáj Harry 1:50,0 Jaroslav Rosák
1936 NAPOLI  Jiří Esch Stáj Ruda  1:47,2 František Puck
1935 BOHATÝR  Leslie Lomax Stáj Mara 1:50,2 William Lomax
1934 SULTÁN  Jiří Esch Stáj Chrudim 1:48,2 Antonín Neumann
1933 CAREVIČ  Arnošt Richter Stáj Buko 1:47,2 Ondřej Kereszturi
1932 HULÁN  Raimund Müller  Stáj Andula 1:45,5 Antonín Neumann
1931 POSTILLON  Štefan Takacs  Stáj Andula 1:47,2 Ondřej Kereszturi
1930 BALTIMORE  Josef Biciste  Mr. Wilton 1:46,8 William Lomax
1929 OCTAVIAN  Leslie Lomax Stáj Mici 1:47,1 William Lomax
1928 VALBURGA  Emil Guttmann  Stáj Alžběta 1:47,6 František Šimák
1927 DAGOBERT  Ralph Richter  Eberhard Mauve 1:55,7 Karel Šmejda
1926 DOROST  Václav Mildorf Stáj Morava 1:47,5 Jaroslav Rosák
1925 TÁBOR  Václav Smutný  Stáj Morava 1:47,2 Jaroslav Rosák
1924 SWEET HEART  Jiří Rojík  Stáj Kary 1:49,0 William Lomax
1923 WALADA  Josef Guttmann  Stáj Kary 1:50,0 Stanislav Machač
1922 ARNA  Štěpán Tuss H.J. Cífka 1:51,8 William Lomax

 

LISTINA VÍTĚZŮ MEMORIÁLU dr. OTAKARA FRANKENBERGERA (2200 m, tříletí) / ROLL OF WINNERS (11f, 3yo)

rok / year vítězný kůň / winning horse jezdec / jockey majitel / owner čas / time trenér / trainer
2018 BE MASTER(FR) Jiří Palík Dr. Charvát 2:05,7 Pavel Tůma
2017 JOSEPH Jiří Palík Dr. Charvát 2:06,7 Pavel Tůma
2016 ALPHEUS(IRE) Václav Janáček Joly 2:09,0 Josef Váňa
2015 AMGA RIVER(IRE) Bauyržan Murzabajev Valentin Bukhtoyarov 2:08,0 Arslangirej Šavujev
2014 HONZIK CHIPERA(GB) Martina Havelková Dr. Charvát 2:06,4 Tomáš Šatra
2013 LITTLE RAKTI(IRE) Jan Rája Stanislav Chudáček 2:08,4 Helena Vocásková
2012 GREEN WORLD(IRE) Jaroslav Línek Avaz Ismoilov 2:08,5 Arslangirej Šavujev
2011 AVERE(FR) Milan Zatloukal Lokotrans 2:09,6 Eduard Kotáb
2010 FABREGAS Václav Janáček Bunty Team 2:13,8 Tomáš Šatra
2009 PUMPKIN Dušan Andrés Rabbit Trhový Štěpánov 2:10,8 Grzegorz Wroblewski
2008 BUDAPEST(IRE) Jan Rája Jasna 2:07,7 Josef Váňa
2007 SAVIGNON(POL) Martin Srnec Wrbna Racing 2:09,6 Čestmír Olehla
2006 LAUREAT(GER) Jan Rája Gestüt Haus Hahn-Neuberg 2:13,2 Filip Neuberg
2005 OUR DIAMOND(GER) Jiří Palík Fr.Rosselmann-Hess Váňa 2:09,1 Josef Váňa
2004 DARSALAM(IRE) Konstantin Kobzarev Stáj Turan 2:12,6 Arslangirej Šavujev
2003 ACCES OF GLORY(GB) Dušan Andrés Pe Gaz International 2:05,7 Josef Andrés
2002 AMANT GRIS(FR) Jiří Chaloupka Eldorado 2:27,5 Václav Chaloupka
2001 WENKE(GER) Jaroslav Donoval Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek 2:26,9 Filip Neuberg
2000 VICTIS(POL) Marek Stromský Wrbna Racing 2:24,1 Čestmír Olehla
1998 YOKOM Robert Panc Rarita II 2:19,65 Kateřina Hedbávná
1997 SHEFFIELD SHARK(IRE) Karol Šarina Rainbow Racing-Šatra 2:23,5 Tomáš Šatra
1996 RAPHAEL Ramil Děmidov Proart Production 2:31,7 Ladislav Šilhavý
1995 VINNING END René Koplík Stáj Helena-Pejšková 2:26,3 Ivana Pejšková
1994 GARIBALDI Tomáš Váňa Stáj Stanchion 2:22,3 Jaroslav Drlík
1993 REMBO(SU) Romana Neslerová Bioveta Ivanovice na Hané 2:23,3 Jiří Janda
1992 GILMAR Vlastimil Smolík Haki a Nino 2:21,3 Jan Palyza
1991 NARDEN Allan Petrlík Podnikatelství služeb VD 2:27,6 Harry Petrlík
1990 GIMT Vlastimil Smolík K.p. Tlumačov-Napajedla I 2:08,5 Jiří Janda
1989 NIKOS Vlastimil Smolík K.p. Tlumačov-Napajedla II 2:11,5 František Vítek
1988 LATÉN Vlastimil Smolík Hřebčín Napajedla 2:07,2 František Vítek
1987 CHALCEDON Theodor Pechát Hřebčín Napajedla 2:10,3 Jiří Janda
1986 TALAVERA(GER) Miloš Hanák JZD Otice 2:12,4 Eva Palyzová

Nekonán v roce 1999. Do roku 1989 konán jako "Mírová cena". V letech 2000-2002, 2004-2018 konán v Mostě, v roce 2003 konán v Karlových Varech. V letech 1986-1990, 2003 -2018 délka 2000 m.